SON DAKİKA

Trafikte Yeni Dönem! Artık Denetime Vatandaşlar da Dahil Oluyor!

>
Trafikte Yeni Dönem! Artık Denetime Vatandaşlar da Dahil Oluyor!
Trafikte alınan yeni kurallarla birlikte bir çok düzenleme getiriliyor. Trafiğin normal seviyelere ulaşması için artık vatandaşlar da trafik denetimi yapabilecek.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Trafik sürekli akış sağlayan ana noktalardan bir tanesi. Hayatımız için önemli bir durum olan trafik her alanda faaliyet gösteriyor. Bu durumla birlikte kazalar ve ölümler de sık oluyor. Türkiye trafik kazalarının yüzde 95'i sürücü hatalarından oluyor. Bu sebep nedeniyle de bir çok ölüm ve kaza meydana gelebiliyor:

Hakan Şükür Tutuklandı Mı? Hakan Şükür Hakkında Flaş Gelişme!

Ölümler ve kazaların yanı sıra bazı durumlar da kazaya sebebiyet verebiliyor. Hatalı sollama, kırmızı ışıkta geçme gibi durumlar nedeniyle trafik kazaları da meydana gelebiliyor. Bu nedenle Kayseri Valiliği söz konusu durumla alakalı olarak harekete geçti ve yeni bir karar aldı. Bu kararla birlikte Kayseri Valiliği'ne vatandaşlar istedikleri zaman telefon ile ulaşıp trafikte hatalı davrananları bildirebiliyor.

Ankara Saldırısı Hakkında Tweet Atan PKK'lı Serbest Bırakıldı!

Trafikte hatalı davranan şahısların resimlerini veya videolarını çeken vatandaşlar, her an verilen bu
0 530 89 80 155 ve 0 532 06 80 154 numaralardan WhatsApp uygulaması ile birlikte ellerinde bulunan videoları ve resimleri atabiliyor. Böylelikle trafik akışı rahat bir şekilde sağlanacak. Ayrıca vatandaşlar da her an şikayet edilme korkusu ile yaşayabilecekler ve bu nedenle uygun bir biçimde araç kullanacaklar.

 

Ankara'daki Patlamada Ölü Sayısı Artıyor! Toplamda 102 Kişi Öldü!

 

 

İstanbul da trafik denetimine vatandaşlar da dahil oldu. Başlatılan yeni uygulama kapsamında vatandaşlar artık trafikte karşılaştıkları sürücü hatalarını ...
İstanbul da trafik denetimine vatandaşlar da dahil oldu. Başlatılan yeni uygulama kapsamında vatandaşlar artık trafikte karşılaştıkları sürücü hatalarını ...
Trafikte Yeni Uygulama! Vatandaşlarda Trafik Denetimine Dahil Oldu
Trafik denetimine vatandaşlar da dahil oldu
Trafikte  vatandaş denetimi  dönemi
Trafikte yeni uygulama resmen başladı
Yeni uygulama ile artık herkes trafik polisi
Trafikte yeni uygulama

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.