SON DAKİKA

Trabzonspor Uçağında Panik!

>
Trabzonspor Uçağında Panik!
Trabzonspor kafilesini taşıyan uçak 2 kez pisti pas geçince, yolcular büyük bir korku ve panik yaşadılar.

HAVADA KORKU DOLU ANLAR 
Trabzonspor –Gaziantepspor karşılaşmasının bitmesi üzerine 1-0 yenen takım, evlerine dönmek için Türk Hava Yolları'na ait uçak, 20.00 sıralarında Gaziantep Oğuzeli Havalimanı'nda kalkış yaptı. Aldıkları galibiyet ile moralleri yerinde olan takımın sevinci kısa sürdü. Trabzon semalarında moralleri kaçan takım uçağın pisti görememesinden dolayı zor anlar yaşadılar.

Trabzonspor kafilesini taşıyan Türk hava yolları uçağı pisti yoğun sis nedeni ile görmeyince pisti uçak iki kez pas geçmek zorunda kaldı. Aldıkları galibiyetin sevincini unutan bordo mavililer uçakta korku dolu anlar yaşadı. İki kez piste inemeyen kaptan üçüncü kez denemesinde ancak piste inmeyi başarabildi. Futbolcular uçakta dua okurken Asbaşkan Ahmet Çubukcu ve Teknik Direktör Hami Mandıralı fenalaştı. AK Parti Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu'nun da uçakta olduğu ve bu ikiliyi sakinleştirmek için çaba verdiği söylendi.

KAPTAN İÇİN SLOGAN ATTILAR
Havada yaşanan korku dolu anların sonunda piste ancak üçüncü deneme sonrasında inebilen kaptan, Trabzonsporlular tarafından alkış yağmuruna tutuldu. Daha sonra ise kendilerine gelen oyuncular sloganlar atarak korkularını bastırdılar. 'Bordo mavi Trabzon' diye solağanlar uçağın içinde bir süre yankılandı.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.