SON DAKİKA

Teröristler PKK kamplarından kaçıyor!

>
Teröristler PKK kamplarından kaçıyor!
Güneydoğu'da devam eden operasyonlarla birlikte PKK kan kaybetmeye devam ediyor. PKK'nın sınır dışında bulunan bir çok kampından çoğu teröristin kaçtığı ifade ediliyor.

PKK'nın terör kamplarından kaçışlar her geçen gün daha da artış göstermeye devam ediyor. Bu yıldan itibaren Güneydoğu'da devam eden operasyonlarda çok sayıda terörist etkisiz hale getirilmişti. Bu durumla birlikte ise PKK terör örgütü büyük bir gerilim yaşamıştı. Her geçen gün kan kaybeden PKK, bu durumdan dolayı yeni elemanlar için de istediğini elde etmek istiyor.

Geçtiğimiz günlerde Kandil ile teröristler arasında geçen telsiz konuşmalarının dinlemeye takılması, herkesin de dikkatini çekmişti. PKK'nın bir numaralı ismi olan Murat Karayılan'ın eleman bulmakta zorlandıklarını dile getirmesi ve bu sebepten dolayı da PKK'lıların çevredeki halk ile yakın ilişki kurup yeni eleman bulması gerektiğini ifade etti.

Konuya ilişkin çalışmalarına devam eden PKK, kan kaybetmeye devam ediyor. İlçelerde terör havası estirmeye devam eden PKK'lılar, aynı zamanda eleman bulmak için de uğraş gösteriyor. Fakat her geçen gün PKK kamplarından ayrılmaya devam eden teröristler sınırı geçerek Türk askerine teslim olmaya devam ediyor. 

ŞIRNAK'TA 5 TERÖRİST TESLİM OLDU

Bugün Şırnak'ın Silopi ilçesinden alınan son haberlere göre 5 PKK'lının kendi isteğiyle teslim olduğu ifade edildi. 5 teröristin Kuzey Irak kampından kaçıp sınırı geçtiği ve ardından da teslim olduğu ifade edildi. Konuya ilişkin çalışmalarına devam eden ekipler ise, örgütün daha fazla kan kaybedeceğinden emin 

PKK'lı teröristler cemaat evinde yakalandı!

 

FLAŞ! Bursa'da düzenlenen bombalı eylemi o örgüt üstlendi!

 

Taşeron işçiler kadro alabilmek için sınava girecek!

 

Haberin Etiketleri :
Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.