SON DAKİKA

Temizlik İşçileri E-5'te Belden Aşağısı Çıplak Ceset Buldular!

>
Temizlik İşçileri E-5'te Belden Aşağısı Çıplak Ceset Buldular!
E-5 Karayolu, Beylikdüzü Haramidere Kavşağında yer almakta olan atık su kanalı içerisinde belden aşağısı çıplak, baş ve vücut bölümlerinde darp izleri mevcut olan erkek cesedi bulundu.

İstanbul'da çok korkunç bir olay yaşandı. E-5 Karayolu üzerinde, Beylikdüzü Haramidere kavşağında bulunmakta olan atık su kanalı içerisinde belden aşağı çıplak, baş ve vücut bölümünde darp izleri olan bir erkerk cesedi bulundu.

TEMİZLİK İŞÇİSİ BULDU

Tahminen 20'li yaşlarda olan bir erkeğe ait olan cansız beden ve giysilerde kimlik belirlemeye yarayacak hiçbir bulguya rast gelinmedi. Söz konusu olay, bir temizlik işçisinin cesedi bulup polise haber etmesiyle açığa çıktı.

DARP İZLERİ BULUNUYOR

Olay yerinde yapılmış olan inceleme kapsamında, 20 yaşlarında olan erkeğe ait olan cansız bedenin belden aşağısının tamamen çıplak bir durumda kaldığı ve baş, vücut bölümlerinde darp izleri olduğu görüntülendi. Polisin incelemesinin hemen sonrasından ceset Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

POLİS ÖNCE KİMLİĞİN SONRA FAİLLERİN PEŞİNDE

20'li yaşlarda olan gence ait ceset ve üzerinde bulunan giysilerde hiçbir kimlik bulgusuna rastlanılmadı. Olayın bir cinayet olduğu ve bu söz konusu gencin bir otomobilden kanala fırlatıldığı şüpheler arasında yer alıyor. Öncelikle gencin kimliğini belirleme çalışmaları yapan polis, bu belirlemenin sonrasında olayın faillerinin yakalanması için çalışma sürdürecek.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.