SON DAKİKA

Tarihi Şike Davasında Karar Açıklandı! Aziz Yıldırım Sonunda Aklandı!

>
Tarihi Şike Davasında Karar Açıklandı! Aziz Yıldırım Sonunda Aklandı!
Geçtiğimiz yıllarda Fenerbahçe'nin şike yaptığına yönelik açılan dava sonunda neticelendi. Şike davası yüzünden hapishanede yatan Aziz Yıldırım aklandı.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Türk Spor Tarihi'nin en büyük davası olan ve bir çok takımı da içine alan şike davasının sonucu nihayet bugün açıklandı. Uzun zamandır Fenerbahçe için sancılı bir sürece neden olan şike davasında Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Silivri Cezaevi'nde yatmıştı.

Bu durumla birlikte uzun bir süre sıkıntı yaşayan Fenerbahçe hem kulüp olarak hem de taraftar olarak büyük bir yıpranma durumuyla karşı karşıya kaldı. Şike davası nedeniyle sıkıntılı günler yaşayan Fenerbahçe, bir çok sportif aktiviteden uzak tutuldu. Avrupa kupalarından tam iki yıl boyunca men edilen Fenerbahçe bugün suçsuzluğunu kanıtladı.

Uğur Dündar Binali Yıldırım'a Hakaretten Hapis Cezasına Çarpıtırıldı!

Hakkında beraat kararı çıkan Aziz Yıldırım'ın nasıl bir yol izleyeceği herkes tarafından merak ediliyor. Başkan Aziz Yıldırım, UEFA'ya söz konusu kararla birlikte dava açmaya hazırlanıyor. Tarihi tazminat davası açacak olan Başkan Aziz Yıldırım, Fenerbahçe'nin tüm masraflarının karşılanması için elinden geleni yapmaya çalışıyor.

Aziz Yıldırım ile birlikte şike davasından beraat eden bir çok ünlü isim bulunuyor. Tarihi davanın kapanmasıyla birlikte Aziz Yıldırım'ın yanı sıra Olgun Peker, İlhan Ekşioğlu, Korcan Çelikay, Mecnun Odyakmaz, Şekip Mosturoğlu, Serdal Adalı, Yusuf Turanlı, Cemil Turan, Tamer Yelkovan, Ali Yıldırım, Selim Kımıl, İbrahim Akın, Ümit Karan gibi isimler de davadan beraat etti.

Son Dakika! Tokat'ta Korkutan Deprem!

 

 

Aziz Yıldırım tahliye edildi
Şike davasında son dakika kararı
Şike davasında karar açıklandı!
AZİZ YILDIRIM I SEVMEM Trabzonspor avukatı ise, Batuhan ın İstanbul doğumlu olduğunu söyledi. Uygun da bunun üzerine beyanını Batuhan a dayandırdığını, ...
Şike davasında FLAŞ gelişme! Aziz Yıldırım aklanıyor
ŞİKE OLSA HAKEM VE GÖZLEMCİ RAPORLARINA GİRERDİ Hakem, gözlemci ve temsilci raporlarının çok detaylı olduğunu belirten Aziz Yıldırım ın avukatı Köksal ...
YILDIRIM IN AVUKATI BAYRAKTAR: HAKLILIĞIMIZ KABUL GÖRÜYOR
Şike davası kapsamında yeniden yargılanma kararı verilen Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile beraber 6 ...
Şike davası kararı açıklandı!
Yargıtay Şike Davası kararını açıkladı
Aziz Yıldırım ın Kader Günü
Şike davasında gerekçeli karar açıklandı!
Yıldırım a tahliye çıkmadı
Şike davasında flaş gelişme!
Şike Davası nda Aziz Yıldırım a beraat talebi
 Futbolda şike  davasında Aziz Yıldırım ın beraati istendi
Şike Davası nda ara karar verildi
Şike Davasında Son Dakika! Savcının Aziz Yıldırım İçin İstediği Karar Gündeme BOMBA Gibi Düştü
Yıldırım ın 210 milyon Euro luk dava açacağı iddia edildi

Taşerona Kadroda Son Dakika Gelişmesi! Kadro Tarihi Açıklandı mı? Gün İçinden

Taşerona Kadroda Son Dakika Gelişmesi! Kadro Tarihi Açıklandı mı?

Yaklaşık 1 milyona yakın işçiyi ilgilendiren taşeron meselesiyle ilgili son detayların, TBMM Genel Kurulunda gerçekleştirilen 2018 yılı bütçe görüşmeleri esnasında paylaşıldığı öğrenildi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu'nun açıklamalarına göre bu hafta içerisinde netleşecek olan taşeron meselesinde sona gelindi. İşte haberin ayrıntıları...

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.