SON DAKİKA

TV8 yan ekran uygulaması nasıl indirilir? TV8 yan ekran uygulaması özellikleri ve kullanımı

>
TV8 yan ekran uygulaması nasıl indirilir? TV8 yan ekran uygulaması özellikleri ve kullanımı
Uzun zamandır Tv8 ekranlarının en çok tercih edilen uygulamalarından biri olan yan ekran size muhteşem fırsatlar sunmaya devam ediyor. Peki yan ekran uygulaması nasıl indirilir?. İşte detaylar:

Son yıllardan en çok izlenen kanallarından biri olan Tv8 herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Yeni uygulamalarıyla herkesi şaşırtmaya devam eden Tv8, programları hakkında daha fazla bilgi edinebilmeniz için yan ekra uygulamasını hizmete sokuyor. Geçtiğimiz yıldan itibaren hayata geçirilen ve ilk olarak 'O Ses Türkiye' yarışmasında kullanılan yan ekran uygulaması son zamanlarda Survivor yarışmasında etkin bir şekilde kullanılmaya devam ediliyor.

Geçtiğimiz haftadan itibaren Survivor için büyük bir fayda sağlayan yan ekran uygulaması ile yarışmaya özel önemli anlar görüntülenebiliyor. Aynı zamanda bir çok eleme sıralamasına yan ekran uygulamasından ulaşılabiliyor. Uzun zamandır beklenen yan ekran uygulaması hem Android hem de iOS işletim sistemine indirilebiliyor.

iOS kullanıcıları Apple Store'dan uygulamayı indirebilirken, Android kullanıcıları da Google Play'den uygulamayı indirebiliyor. Her hafta belli ücret kesen Tv8 yan ekran uygulaması bu nedenden dolayı pek fazla tercih edilmiyor. Aynı zamanda çok fazla izin istemesi ile birlikte telefonunuzda bir çok güvenlik açığına neden olacak olan TV8 yan ekran uygulaması resimlerinize ve mesajlarınıza da ulaşmak istiyor. Bu sebeplerden dolayı Tv8 yan ekran uygulamasının indirilmesi bir çok güvenlik açığının kullanıcılara tehlike yaratabileceği şüphesiyle tasvip edilmiyor.

UYGULAMA PARA ALIYOR

Kullanımı son derece kolay olan Tv8 yan ekran uygulaması güzel seçenekler sunsada büyük sıkıntıları beraberinde getirmeye devam ediyor. Uzun zamandır bir çok Tv8 izleyicisi tarafından kullanılan Tv8 yan ekran uygulamasının paralı olması herkesi şaşırtıyor. Geçtiğimiz haftadan itibaren Tv8 yan ekran uygulamasının ücretli olacağını ifade eden Acun Ilıcalı, halk oylaması sonuçlarının artık bu şekilde para ile öğrenilebileceğini bildirmişti. Acun Ilıcalı aynı zamanda açıklamalarına ek olarak, Tv8 yan ekran uygulamasından elde edilecek olan gelirlerin de işitme engellilerin eğitimlerine gideceğini bildirdi.

Uygulamayı ücretsiz olarak Google Play ve Apple Store'lardan indirdikten sonra her hafta Survivor'da yapılan halk oylamasını 3 lira karşılığında Tv8 yan ekran uygulaması üzerinden öğrenebilirsiniz.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.