SON DAKİKA

TUS sınav sonuçları açıklandı mı? Bahar 2016 TUS sonuç sorgulama

>
TUS sınav sonuçları açıklandı mı? Bahar 2016 TUS sonuç sorgulama
Bir çok uzman doktor adayı tarafından merak edilen TUS sınavları ne zaman açıklanacak?. Detaylar haberimizde...

Uzun zamandır bir çok uzman doktor adayının büyük bir merakla hazırlandığı TUS sınavları sonunda yapıldı. Uzun zamandır bir çok kişinin heyecanla beklediği Bahar TUS sınavında bir çok kişi de oldukça zorluk yaşadı. Kısa sürede bir çok kişi bu sebepten dolayı da büyük sıkıntı yaşadı. Gerekli sürede sınavı tamamlayamayan bir çok kişi bazı soruları yeterli derecede çözemedi.

Çoğu uzman doktor adayı, her soruyu çözmek isterken, büyük sorunlarla karşı karşıya kalmaya devam ediyor. Sürenin yetersiz olması büyük sorunları beraberinde getirirken, en kısa zamanda bu sürenin uzatılması gerektiği ifade ediliyor. En kısa zamanda konuya ilişkin bir hamlenin atılması beklenirken henüz yetkililerden bir açıklama gelmedi.

TUS SINAV SONUCU NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Her yıl bahar ve güz aylarında yapılan TUS sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merakla bekleniyor. Bu yıl bahar ayında yapılan TUS sınav soru ve cevapları sonunda açıklandı. Fakat konuya ilişkin henüz bir açıklama yapılmaması heyecanı da giderek arttırıyor. Sınav sonuçlarını açıklayacak olan ÖSYM ise, ilan tarihinin 28 Nisan olduğu kaydedildi. Çok kısa sürede açıklanacak olan TUS sınavı ile birlikte Sağlık Bakanlığı'ndan da atamalar yapılabilecek.

Sağlık Bakanlığı'ndan müjdeli haber! Sağlık Bakanlığı personel arıyor!

 

Bu besinler çocukları tehdit ediyor!

 

Trafik sigorta ücretleri düşecek mi? Trafik sigorta ücretleri Nisan 2016

 

Dominos Pizza 2016 gel al kampanyaları! Dominos'ta Nisan ayında indirimler var?

Haberin Etiketleri :
ÖSYM'den Açıklama! 2017 YGS Sonuçlarının Açıklanma Tarihi Belli Oldu EĞİTİM

ÖSYM'den Açıklama! 2017 YGS Sonuçlarının Açıklanma Tarihi Belli Oldu

12 Mart tarihinde gerçekleştirilen 2017 yılı Yükseköğretime Geçiş Sınavının sonuçları için adayların heyecanlı bekleyişi devam ediyor. Sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından 180 puan barajını geçebilen adayların LYS'ye başvuruları 4-17 Nisan tarihleri arasında alınıyor olacak. ÖSYM'nin resmi sitesi üzerinden öğrenilebilecek olan YGS sınav sonuçları ne zaman açıklanıyor?

ATA AÖF Sınav Sonuçları Açıklandı! Sınav Sonuçlarına İtirazlar Nasıl Yapılacak? EĞİTİM

ATA AÖF Sınav Sonuçları Açıklandı! Sınav Sonuçlarına İtirazlar Nasıl Yapılacak?

Üniversite eğitimlerine Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi üzerinden devam eden öğrencilerin başarısız oldukları derslerden geçebilmeleri için düzenlenen bütünleme sınavları geçtiğimiz haftalarda tamamlanmıştı. ATA AÖF'den bugün yapılan duyuruyla sınav sonuçları üniversitenin resmi sitesi üzerinden öğrenilebilecek. Peki hatalı sonuçlara itirazlar nasıl yapılacak?

2017 Lisans Yerleştirme Sınavlarına Başvurular Ne Zaman Başlıyor? EĞİTİM

2017 Lisans Yerleştirme Sınavlarına Başvurular Ne Zaman Başlıyor?

Milyonlarca öğrencinin ter döktüğü Yüksek Öğrenime Geçiş sınavı bugün tamamlandı. Şimdi öğrencilerin merak ettiği soru sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Öte yandan YGS sınavından en az 180 alan adaylar Lisans Yerleştirme sınavlarına başvuruda bulunabilecek. LYS için başvurular ne zaman alınmaya başlanacak? Bu yıl pek çok değişikliğinde gözlendiği sınavların detayları...

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.