SON DAKİKA

TUS sınav sonuçları açıklandı mı? Bahar 2016 TUS sonuç sorgulama

>
TUS sınav sonuçları açıklandı mı? Bahar 2016 TUS sonuç sorgulama
Bir çok uzman doktor adayı tarafından merak edilen TUS sınavları ne zaman açıklanacak?. Detaylar haberimizde...

Uzun zamandır bir çok uzman doktor adayının büyük bir merakla hazırlandığı TUS sınavları sonunda yapıldı. Uzun zamandır bir çok kişinin heyecanla beklediği Bahar TUS sınavında bir çok kişi de oldukça zorluk yaşadı. Kısa sürede bir çok kişi bu sebepten dolayı da büyük sıkıntı yaşadı. Gerekli sürede sınavı tamamlayamayan bir çok kişi bazı soruları yeterli derecede çözemedi.

Çoğu uzman doktor adayı, her soruyu çözmek isterken, büyük sorunlarla karşı karşıya kalmaya devam ediyor. Sürenin yetersiz olması büyük sorunları beraberinde getirirken, en kısa zamanda bu sürenin uzatılması gerektiği ifade ediliyor. En kısa zamanda konuya ilişkin bir hamlenin atılması beklenirken henüz yetkililerden bir açıklama gelmedi.

TUS SINAV SONUCU NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Her yıl bahar ve güz aylarında yapılan TUS sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merakla bekleniyor. Bu yıl bahar ayında yapılan TUS sınav soru ve cevapları sonunda açıklandı. Fakat konuya ilişkin henüz bir açıklama yapılmaması heyecanı da giderek arttırıyor. Sınav sonuçlarını açıklayacak olan ÖSYM ise, ilan tarihinin 28 Nisan olduğu kaydedildi. Çok kısa sürede açıklanacak olan TUS sınavı ile birlikte Sağlık Bakanlığı'ndan da atamalar yapılabilecek.

Sağlık Bakanlığı'ndan müjdeli haber! Sağlık Bakanlığı personel arıyor!

 

Bu besinler çocukları tehdit ediyor!

 

Trafik sigorta ücretleri düşecek mi? Trafik sigorta ücretleri Nisan 2016

 

Dominos Pizza 2016 gel al kampanyaları! Dominos'ta Nisan ayında indirimler var?

LYS 2017 Soru ve Cevapları Yayınlandı! Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanıyor? EĞİTİM

LYS 2017 Soru ve Cevapları Yayınlandı! Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanıyor?

Üniversitelerde istedikleri bölümlere yerleşebilmek için yüzbinlerce öğrencinin katılım sağladığı LYS sınavları tamamlandı. Sınav soru ve cevaplarının açıklanmasının ardından Matematik sınavının bu yıl belirleyici olacağı ve diğer oturumların ona nazaran kolay olduğu yorumları yapıldı. Peki şimdi adayların merakla beklediği sonuçlar ne zaman açıklanıyor?

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.