SON DAKİKA

TSK'dan flaş operasyon! IŞİD hedefleri vuruldu!

>
TSK'dan flaş operasyon! IŞİD hedefleri vuruldu!
Uzun zamandır büyük sorunlar yaşatan IŞİD için TSK'da harekete geçti. Dün Gaziantep'e düşen iki adet roket ile birlikte TSK'da IŞİD mevzilerini vurdu.

IŞİD'in uzun zamandır Türkiye'ye olan saldırıları devam ediyor. Kısa süre önce Kilis'te meydana gelen saldırılarla birlikte çok sayıda vatandaş hayatını kaybetmişti. Sürekli olarak Kilis'e ve Türkiye'ye atılan katyuşa mermileri, bir çok kişinin yaralanmasına ve bir çok kişinin de evinde hasar yaşamasına neden olmuştu.

Meydana gelen bu durumlarla birlikte Türkiye'de çoğu kişi de büyük sıkıntılarla karşı karşıya kaldı. Uzun zamandır merakla beklenen operasyonlar ise Türkiye tarafından büyük bir titizlikle yürütülmeye devam ediyor. Dün sabah saatlerinde Gaziantep'e atılan iki adet katyuşa mermisinin ardından harekete geçen TSK, koalisyon güçleri ile birlikte IŞİD'i vurdu. IŞİD'in hiç beklemediği mevzileri ateş altına alan TSK, en kısa zamanda yeni operasyonların da düzenleneceğini bildirdi.

BİR ÇOK TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ

Yapılan operasyonlarla birlikte çok sayıda teröristin de hayatını kaybettiği bildirildi. Kısa süre içinde ateş edilen mevzilerde tam 40 teröristin öldürüldüğü ifade edildi. Meydana gelen saldırılarla ilgili olarak TSK, Türkiye'nin sınır bütünlüğünün korunacağını, sınırlarına tacizde bulunan ya da halkın huzurunu bozacak terör eylemlerine karşı mücadeleci bir tavır sergileyeceklerini belirtti.

Yaşanan saldırılarla birlikte TSK'nın yeniden bir sınır ötesi operasyon düzenleyerek IŞİD'e karşı darbe vurması bekleniyor.

Ankara Garı bombacısının kardeşinden şok ifade!

 

Askerin bir anlık dikkati büyük faciayı önledi!

 

İki kentte büyük facia: 3 ölü 51 yaralı!

 

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.