SON DAKİKA

Survivor 2016'da bugün konsey var mı? 19 Nisan ada konseyinde Gönüllülerde kimin adı yazıldı?

>
Survivor 2016'da bugün konsey var mı? 19 Nisan ada konseyinde Gönüllülerde kimin adı yazıldı?
Herkesin merakla beklediği Survivor'da bu hafta yapılacak konsey ile birlikte Gönüllüler Adası'nda potaya girecek olan ikinci isim de belli olacak. Peki Gönüllüler'de kim yarışmaya veda edecek?. İşte verilen isim:

Son yılların en çok seyredilen yarışmalarından biri olan Survivor'da bu hafta yaşanan olaylar herkesi şoke ediyor. Yaşanan gerilimin her geçen gün tavan yaptığı Survivor'da bu hafta yapılacak ada konseyi ile kimin adının yazılacağı da merak ediliyor. Geçtiğimiz günlerde yapılan ada konsyei ile birlikte Gönüllüler Takımı, ilk olarak Gizem Kerimoğlu'nun adını vermişti.

 

Gizem Kerimoğlu ile hiç bir koşulda geçinemeyen ve bu sebepten dolayı da büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalan Gönüllüler Takımı, başarılı yarışmacının adını vererek herkesi şoke etti. Gizem Kerimoğlu, oylamaya kalırken, kimin yarışmaya devam edeceği de herkes tarafından merak ediliyor.

 

BİRLEŞME PARTİSİNE AZ KALDI

 

Uzun zamandır bir çok kişinin büyük merakla beklediği birleşme partisi herkesi meraklandırıyor. Kısa süre içinde gerçekleşmesi planlanan birleşme partisini kimin göreceği de herkesi meraklandırıyor. Kısa süre içinde büyük bir parti ile iki adayı birleştirecek olan Ünlüler Takımı ve Gönüllüler Takımı'nda nasıl olayların yaşanacağı herkesi meraklandırıyor.

 

Birleşme partisinde yaşanacakların ardından birbirinden farklı olayların meydana geleceği için hangi yarışmacının kalıp, hangi yarışmacının gideceği de herkes tarafından büyük merakla bekleniyor.

 

ZAFER'İN ELENMESİ OLAYLARI DEĞİŞTİRDİ

 

Uzun zamandır süren olayların ardından Zafer'in diskalifiye edilmesi Gönüllüler Adası'ndaki dengeleri de değiştirdi. Kısa süre içinde büyük sorunları beraberinde getiren bu durumla birlikte Gönüllüler Takımı'nda Serkay ve Efecan'ın ön plana çıkması büyük sorunları da beraberinde geldi.

 

İbrahim'in geri planda kalması ile birlikte adada yarışmaya veda edecek isim olarak İbrahim'in hedef gösterilmesi ekranları başındakileri de kızdırdı. Kısa süre için de İbrahim ile çok yakın dost iken Efecen ve Serkay'ın bu konuda net tavırları ortaya koyması adadaki sınırları da tamamen değiştirecek.

 

KİM ELEME POTASINA GİRECEK?

 

Uzun zamandır beklenen konsey ile birlikte bu hafta kimin adının yazılacağı da merak ediliyor. İlk olarak Gizem Kerimoğlu'nun adını yazan Gönüllüler Takımı'nın daha sonraki elemede kimin adını yazacağı da herkes tarafından büyük merakla bekleniyor.

 

Bu hafta herkes tarafından merak edilen eleme de yine büyük olaylar yaşanmaya devam ediyor. Kıbrıs dokunulmazlığında yarışmalara devam eden iki takım da gerilimlerle dolu zamanlar yaşamaya devam ediyor. Bu hafta kimin eleneceği ise herkes tarafından merak ediliyor. Konu ile alakalı açıklama yapan ve bu hafta dokunulmazlık oyununu kazanan isim olan İbrahim, Serkay'ın adını verdi. Eleme potasına Gizem Kerimoğlu ve Serkay çıktı.

4 YORUM
 1. Erşan YILMAZ

  ben anlamıyorum ki bu milleti şu semih nasıl oy alıyor vallaha gıcık oluyorum adama bu kadar bencil kendini begenmiş adam olurmu ya bence gönülllülerden biri kazanmalı çünkü onlar bir takım olarak fedakarlıklar yaparak biyerlere gelmeye çalışıyorlar inşallah serkay veya efecan dan biri kazanır

 2. komando

  ünlüler kendilerini beyenmiş gönüllüler kazansı hele nagehan bir insan kendi kendini övmemeli ünlülerde hiç dürüst insan yok

 3. AYLA KERİMOĞLU ÖZTÜRK

  İNŞALLAH GÖNÜLLÜLERDEN BİRİ GİDER

 4. Bulut camli

  İnşallah önümüzdeki dokunulmazlığı ünlüler kaybeder yürekten dilerim ki.onlardan gider giden ışte o zaman surat ifadelerini sevinerek izlicem çünkü ünlüler çok Simardi tabi ödüllerinde gönüllüler alsın bundan sonra inşallah Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

 • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.