SON DAKİKA

Survivor'da birleşme partisi ne zaman olacak? Survivor 2016 Ünlüler ve Gönüllüler birleşme

>
Survivor'da birleşme partisi ne zaman olacak? Survivor 2016 Ünlüler ve Gönüllüler birleşme
Herkesin merakla beklediği Survivor'da birleşme partisi ne zaman yapılacak?. İşte detaylar:

Herkesin merakla beklediği Survivor'da heyecan giderek artıyor. Bir çok gerilimin aynı anda yaşandığı Survivor'da bu hafta elenen isim de belli oluyor. Her hafta yeni ismin elenmesi ile birlikte bir çok takım güçsüz kalmaya devam ediyor. Takımlardan yarışmacıların elenmesi ile birlikte büyük sıkıntılar yaşanıyor. Özellikle bu haftalarda dokunulmazlık oyununu sık sık kaybeden Ünlüler Takımı, beraberinde bir çok kişiyi de elemek zorunda kaldı. Sadece iki hafta dokunumazlık oyununu alan ve ardından da rahat nefes alan Ünlüler Takımı, bu hafta kaybetmenin sıkıntısı ile karşı karşıya kaldı.

Bu hafta dokunulmazlıklarda sıkıntı yaşayan Ünlüler Takımı, birleşme partisine güçsüz gitmekten çekiniyor. Sadece iki yarışmacıyı eleyen ve güçlü bir şekilde yoluna devam eden Gönüllüler Takımı, Nihal ve Aylin'i eleyerek birleşme partisine girmek istiyor.

SURVİVOR 2016 BİRLEŞME PARTİSİ NE ZAMAN?

2016 yılında büyük bir heyecanla beklenen birleşme partisinin ne zaman gerçekleşeceği merak ediliyor. Konu ile alakalı olarak açıklamada bulunan Acun Ilıcalı birleşme partisinin yapılması için üç kişinin daha eleneceğini belirtti. Üç yarışmacının daha elenmesinin ardından yarışmada birleşme partisinin yapılacağını kaydeden Acun Ilıcalı, sonuç olarak 3 hafta sonra muhteşem bir parti eşliğinde birleşme partisinin yapılacağını ifade etti.

Merakla beklenen birleşme partisinin ne zaman ve nerede yapılacağı merak edilirken, birleşme partisini de hangi yarışmacıların göreceği büyük heyecanla bekleniyor.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.