SON DAKİKA

Survivor’da Büyük şok! Atakan, Yılmaz Morgül'e "Hanım" Dedi

>
Survivor’da Büyük şok! Atakan, Yılmaz Morgül'e
Survivor yarışması tüm hızı ile davam ederken başarılı yarışmacı Atakan’ın gafı ise gündeme bomba gibi düştü.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Survivor yarışmasına girdiği ilk günden bugüne büyük bir ilgi gören Yılmaz Morgül, büyük beğeni topluyor. Yarışmalarda sergilediği performansın ise yaşına göre çok iyi olduğunu vurgulayan Acun Ilıcalı, herkes bundan korkmuştu ama ben sena güvendim diyerek bahsetmişti.

Sanatçının gerek adada duruşu gerekse manalı sözleri ise herkeste sanatçıya karşı bir sempatiklik oluşmasını sağladı. Ayrıca son zamanlarda ünlüler adasında yaşanan sorunlar içinde ada halkı gruplaşırken Atakan ile Tuğba Özay’ın arasındaki gerginlik adayı bölmeye yetmişti. Ayrıca oyunlarda büyük bir başarı sağlayan Atakan’ın son olarak yılmaz Morgül hakkında yapmış olduğu yorumda ise büyük bir gaf yaptı.

Atakan'ın Yılmaz Morgül hakkında yorum yaparken "Yılmaz Hanım" diye hitap etmesi şaşkınlık yarattı. Ayrıca bugün eleme gecesinin yaşanacağı yarışmada kimin birinci olacağı da açıklanacak. Bugün ekranlarda yayınlanan fragmanda ise oyun esnasında Tuğba Özay’ın bayılması ve Atakan’ın yılmaz Morgül’den bahsederken hitap şekli ise şimdiden dikkatleri çekti.

Survivor da Yılmaz Morgül e büyük şok!
Survivor da Yılmaz Morgül e büyük şok!
Bugün oynanacak ödül oyununda Avatar Atakan ın sakatlanıp sakatlanmayacağı belli olacak ve diğer yandan Ödül oyununu kim kazandı sorusu yanıt bulacak.
Survivor 2016 kadrosubelli olmaya başladı.Survivor 2016da kimler yarışacak izleyeciler merakla beklemekte. Ekranların sevilenyarışma programı Survivor ın ...
Dün akşam ilk bölümü yayınlanan Survivor da Yılmaz Morgül, daha yarışmaya başlamadan tribünde arkadaşlarına tezahürat yaparken aşağı düştü.
YILMAZ MORGÜL E KOCAMAN ŞOK

Survivor 2018 All Star Gönüllüler Takımında Kimler Yarışacak? Cumali Akgül Kimdir? MAGAZİN

Survivor 2018 All Star Gönüllüler Takımında Kimler Yarışacak? Cumali Akgül Kimdir?

Survivor 2018’in başlamasına aylar kala, kimlerin yarışacağı da büyük merak konusu. Bir tarafta Survivor’ın daha önceki sezonlarında yarışan iddialı yarışmacılarından oluşan All Star takımı yer alırken, diğer tarafta yine Gönüllüler takımı ter dökmeye devam edecek. Yarışmacıları kadar ilkleriyle çok merak edilen Survivor 2018'in ilk gönüllü yarışmacısı ve diğer gelişmeler...

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.