SON DAKİKA

Survivor'da Atakan Gönüllüler Takımı'na saldırdı!

>
Survivor'da Atakan Gönüllüler Takımı'na saldırdı!
Herkesin beğenerek izlediği yarışmalardan biri olan Survivor'da Atakan, kendilerine yapılan tezahüratların ardından çıldırdı.

Survivor yarışmasında her geçen gün gerilimin daha da artması olayların akışını tamamen değiştiriyor. Geçtiğimiz gün yapılan konsey ile birlikte elemeye Gönüllüler Takımı'nın gideceği belirtilmişti. Kısa süre içinde büyük gerilimlerin yaşandığı Survivor'da Gönülller Takımı'nın büyük bir olay ile konseye gitmesi, olayların akışını da tamamen değiştirdi. Kısa süre içinde herkesi şaşırtan Survivor'da bu hafta kimin eleneceği merak edilirken, bugün oynanan ödül oyununda ortalık karıştı.

Gönüllüler Takımı'nı her seferinde tezahüratları için uyaran ve bu konuda zaman zaman sıkıntı yaşayan Avatar Atakan, yine büyük sıkıntılarla karşı karşıya kaldı. Bugün yapılan ödül oyununda Gönüllüler Takımı'nın, Ünlüler Takımı'nı 'çamura gömelim' tezahüratı Atakan'ı çok kızdırdı.

GÖNÜLLÜLER'İN ÜZERİNE YÜRÜDÜ!

Defalarca uyarılarda bulunmasına rağmen büyük sıkıntılar yaşayan Avatar Atakan, durumu Acun Ilıcalı'nın da yanında ifade etmişti. Yaşananların ardından Acun Ilıcalı'da tam iki kez Gönüllüler Takımı'na uyarıda bulunmuş ve söz konusu tezahüratlara dikkat edilmesi gerektiğini ifade etmişti. Acun Ilıcalı'nın sözünü dinlemeyen 7 kişilik Gönüllüler Takımı yine enteresan bir tezahürata imza attı. Yapılan tezahürata çok sinirlenen Atakan Gönülüller'in üzerine yürüdü.

Gönüllüler Takımı'ndan tamamen çileden çıkan Avatar Atakan, ağzına geleni söyledi. Tezahüratlar yüzünden büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalan Gönüllüler Takımı'na bu hafta ceza verilip verilmeyeceği herkes tarafından merak ediliyor.

İrem Derici'yi boşanma soruları çıldırttı!

 

Yavuz Bingöl-Öykü Gürman ayrılığının nedeni ortaya çıktı!

Survivor

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.