SON DAKİKA

Survivor İlk Eleme Ne Zaman Olacak?

>
Survivor İlk Eleme Ne Zaman Olacak?
Ekranların efsane programlarından Survivor yeni sezonuyla izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Her sezonunda olduğu birbirinden hırslı ve eğlenceli konuklara ev sahipliği yapacak program şaşırtmalara devam edecek. Olay yaratacak yarışmacıları ve iddialı çekişmeleriyle izlemeye doyamayacağınız heyecanlı yarışın merak edilen detayları ve sürprizlerle dolu eleme heyecanının ayrıntıları...

Birbirinden renkli isimlerin yarışmacı olduğu ve ilgiyle izlenen efsane TV programlarından Survivor 2017, bomba gibi geleceğe benziyor. Programın yapımcısı Acun Ilıcalı’nın verdiği bilgilere göre Survivor heyecanı Cumartesi gecesi izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Olay yaratacak isimlerin iddialı çekişmelerini izlemeye devam edeceğiniz bu heyecanlı yarışın merak edilen detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde Magazin 8 mikrofonlarına röportaj veren Acun Ilıcalı’dan yeni Survivor hakkında önemli açıklamalar var. İzleyicilerin büyük bir merakla beklediği yarışmada, hem ekran başındakileri hem de programın yarışmacılarını büyük sürprizler bekliyor. Her sezonunda olduğu birbirinden hırslı ve eğlenceli konukları izleyici ile buluşturmaya devam eden yarışmanın bu sezonda çekişmeli geçmesi bekleniyor.

Dominik Cumhuriyeti'nde çekimleri yapılan Survivor’da yarışmacılar, adeta zorlu yaşam koşulları ile savaşıyor. Büyük kavgaların ve çekişmeli yarışmaların ortasında kalan yarışmacılar bir yandan da açlıkla mücadele etmek zorunda kalıyorlar. Rekabetin üst seviyelerde olduğu Survivor’da eleme heyecanının yanı sıra dokunulmazlık ödülü de yarışmanın heyecanını ikiye katlıyor. Peki merakla beklenen programda bu yıl haftalık elemeler nasıl olacak? Yeni sezonda seyirci ve yarışmacıları bekleyen değişiklikler neler?

Survivor’ın geçtiğimiz sezonlarında elemeler 2 oyuncu arasından yapılıyordu. Geçtiğimiz yıl değişiklik yapılarak eleme heyecanı, kaybeden takımdan 1 oyuncu, sms sonuçlarına göre en yüksek oyu alan adayın belirttiği 1 oyuncu ve dokunulmazlığı kazanan yarışmacının söylediği 1 oyuncu şeklinde 3 aday arasından yapılmıştı. Ayrıca kısa mesajla yapılan oylamadan en az oyu alan oyuncuda yarışmaya veda etmişti. Survivor 2017’de sürprizlerle dolu yarışın kaybedeninin yine 3 aday arasından belirlenmesi bekleniyor. Ayrıca halk oylamasının da yine dokunulmazlık üzerinde büyük etkisi olacak.

Survivor 2018 All Star Gönüllüler Takımında Kimler Yarışacak? Cumali Akgül Kimdir? MAGAZİN

Survivor 2018 All Star Gönüllüler Takımında Kimler Yarışacak? Cumali Akgül Kimdir?

Survivor 2018’in başlamasına aylar kala, kimlerin yarışacağı da büyük merak konusu. Bir tarafta Survivor’ın daha önceki sezonlarında yarışan iddialı yarışmacılarından oluşan All Star takımı yer alırken, diğer tarafta yine Gönüllüler takımı ter dökmeye devam edecek. Yarışmacıları kadar ilkleriyle çok merak edilen Survivor 2018'in ilk gönüllü yarışmacısı ve diğer gelişmeler...

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.