SON DAKİKA

Survivor Berna Keklikler'in Sevgili Haberi Şaşırttı

>
Survivor Berna Keklikler'in Sevgili Haberi Şaşırttı
Katıldığı yarışmalar ile adını duyuran Berna Keklikler'den gelen haber duyanları şaşırttı. Survivor yarışmasından sonra tatile çıkan ünlü yarışmacının hakkında ortaya atılan iddialar konuşulmaya devam ediyor. Kendinden yaşça büyük sevgilisi ile tatile çıktığı söylenen Keklikler iddialara ne dedi? Survivor'ın olay isimlerinden Berna kiminle birlikte?

Survivor 2017 yarışmacılarından Berna Keklikler’in, kendisinden yaşça büyük iş adamı Levent Aydan ile sevgili olduğu haberleri magazin gündemine bomba gibi düştü. Görenler gözlerine inanamazken, eleştirilerinde ardı arkası kesilmedi. TV8’de yayınlanan Göz6 ile tanınan ve Survivor 2017’deki tavırlarıyla ünlenen Berna Keklikler daha önce neler yapmıştır? İkilinin ilişkisine dair yakın çevresinden gelen yorumlar neler oldu? İşte haberin detayları…

Almanya'da Türkler arasında düzenlenen bir güzellik yarışmasında birinci olan Berna Keklikler, ilk olarak Göz6 yarışmasının şampiyonlarından olarak adını duyurmuştu. Yarışmadaki başarısı sayesinde Survivor 2017’de de yarışma hakkını elde eden Keklikler kısa sürede izleyenlerin ilgisini çekmeyi başardı. Survivor'daki konuşmaları ve sempatikliğiyle herkesin dikkatini çekmeyi başaran yarışmacı uzun bir süre adada kalmayı başardı. Hatta yarışmanın son bölümlerinde İlhan Mansız ile kapışan Berna, finale kalamasa da çok pahalaı bir arabanın sahibi olmayı başardı. 

Almanya'da doğup büyüdüğü bilinen ve 3 yıldır Türkiye'de yaşayan Berna Keklikler’in hayatında yarışmadan sonra büyük değişiklikler oldu. Kendini bakıma aldığı bilinen Berna’nın Bodrum'a tatile gittiği belirtildi. Ünlü yarışmacı magazin gündemine düşen tatil fotoğraflarıyla herkesi şaşırttı. Kendisinden yaşça büyük sevgilisiyle görüntülenen Kekliklerin ilişkisini duyanlar büyük şaşkınlık yaşadı. Önceki gün ünlü iş adamı Levent Aydan ile birlikte görüntülenen Berna’nın yeni aşka yelken açtığı iddiaları çok konuşuluyor. Ancak bu iddiaya yanıt gecikmezken Levent Aydan’ın kızı Yasemin Aydan çıkan haberleri yalanladı.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.