SON DAKİKA

Survivor Atakan oyunlarda neden yarışmıyor? Survivor 2016 Atakan'ın son durumu ne?

>
Survivor Atakan oyunlarda neden yarışmıyor? Survivor 2016 Atakan'ın son durumu ne?
Yaşanan son NBA ödülünde başına ağır bir darbe alan ve ardından da suda boğulma tehlikesi geçiren Atakan'ın oyunlarda neden yer almadığı da herkes tarafından merak ediliyor.

Survivor'da ölüm ile burun buruna gelen ve herkesi de korkutan Survivor Atakan, uzun bir süredir ekranlarda gözükmüyor. Söz konusu konu ile ilgili olarak en kısa zamanda yarışlara çıkması beklenen Atakan'ın hatırlanacağı üzere büyük bir kaza geçirmesi ekranları başında izleyenleri de korkutmuştu.

Kısa süre içinde kütük ile zıplama oyununda bir anda dengesini kaybeden ve ardından da sudan çıkamayan Atakan herkesi korkutmuştu. Bu durumun ardından büyük bir korku yaşayan Atakan, herkesi şaşırtmıştı. Serkay ve çevredekilerin yardımı ile sudan çıkarılan Atakan hemen hastaneye kaldırılmıştı. Bu durumun ardından büyük bir sıkıntı yaşayan Atakan, hastanede başına bir kaç dikiş atıldıktan sonra rahat etmişti.

Başına aldığı sert bir darbe sonucunda parkurlara katılamayan Atakan'ın gözlem altında tutulduğu bildirildi. Konu ile ilgili olarak dün akşam açıklama yapan Alp Kırşan, Atakan'ın hayranlarını da endişelendirdi.

GÖZLEM ALTINDA TUTULUYOR

Her ne kadar yaşadığı çok küçük bir kaza olarak görülse de büyük oranda herkesi şaşırtan ve korkutan Atakan'ın gözlem altında 48 saat boyunda kalması gerektiği ifade edildi. Meydana gelen bu durumla birlikte Atakan'ın sağlığının yerine olduğu anlaşılınca başarılı yarışmacının yeniden parkurlara döneceği ifade edildi. Sakatlığından dolayı yarışmalarda yer alıp almayacağı da merak edilen Atakan'ın ne şekilde geri döneceği de merak ediliyor.

Atakan'ın her iki yarışmada da yer alamaması ve ardından da NBA ödülü ile David Guetta konserine gidememesi, Acun Ilıcalı için de kötü oldu. Atakan'ın destekçileri, Acun Ilıcalı'ya sürekli baskılar yaparak, başarılı isimin yeniden ödüle gitmesi gerektiği ve bu nedenle de bir an önce moral toplaması gerektiği bildiriliyor. Seyircilerin isteklerini dikkate alan Acun Ilıcalı'nın en kısa zamanda iyileşen Atakan'ı ödüle götürmesi bekleniyor.

Metro Turizm'in sapık muavini tutuklandı!

 

Zonguldak'ta göçük faciası: 2 yaralı!

 

Putin'den büyük Türkiye itirafı! 

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.