SON DAKİKA

Survivor Atakan düşüş anı izle-NBA ödülü Survivor

>
Survivor Atakan düşüş anı izle-NBA ödülü Survivor
Birbirinden farklı anların yaşandığı Survivor'da bu hafta meydana gelen olay herkesi derinden etkiledi. Uzun zamandır devam eden bu süreçte, Atakan'ın yaşadıkları herkesi şaşırttı.

Heyecanının doruklara ulaştığı Survivor'da her geçen gün yaşanan olaylar herkesi de derinden etkilemeye devam ediyor. Uzun zamandır bir çok kişinin merak ettiği olaylardan biri olan Survivor'da yaşananlar herkesi şoke ediyor. Kısa süre içinde birbirinden farklı olaylara şahit olan Survivor yarışmacıları, büyük bir sıkıntı ile karşı karşıya kaldı.

Survivor'da genel olarak büyük bir sorun yaşayan yarışmacılar, geçtiğimiz gün, Acun Ilıcalı'nın hazırladığı ödül için harekete geçtiler. Bu süreç içerisinde ödül için açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı, NBA finaline gidileceğini belirtti. Acun Ilıcalı'nın bu açıklamalarının ardından ise meydana gelen olaylar herkesi şaşırttı.

Oyunda kütük üzerinden zıplanmasını ön gören Acun Ilıcalı, oldukça tehlikeli bir oyun ile yarışmacıları karşı karşıya bıraktı. Yarışmacıların bir an önce kütükten atlamasını ve dengesini kaybeden kişilerin de sayı kaybetmesine karar verilen yarışma, ilk olarak büyük bir heyecanla başladı. 

Atakan'ın performans olarak oldukça iyi olması ve bir çok kişiyi de geride bırakması dikkatlerden kaçmadı. Kızlarda Nagihan'ın da çok iyi ataklarda bulunması, herkesin en çok dikkat ettiği olaylar arasında yerini aldı. Uzun süren bu durumun ardından Nagihan'ın ve Atakan'ın çıkış yakalaması büyük bir felakete yol açtı.

Atakan'ın Serkay ile yarışırken dengesini kaybetmesi ve ardından da sallanan kütüğün başına gelmesi herkesi şoke etti. Bu durumla birlikte, Atakan'ın suya düşmesiyle herkes çıkacağını beklerken, Atakan bilinç kaybı yaşadı ve sudan çıkamadı. Atakan'ın bu durumunun ardından hemen Serkay ve ekip yardım etti. Atakan'ın sudan çıkarılmasının ardından hemen hastaneye götürülmesi sağlandı.

Hastaneye götürülen Atakan'ın genel sağlık durumunun iyi olduğu bildirilirken, başına bir kaç dikiş atılmasına karar verildi. Çok ağır bir darbe alan Atakan'ın aynı zamanda NBA ödülüne de gitmemesine karar verildi.

Rusya Türkiye'ye dava açacak!

 

MHP'de sürpriz aday! Genel Başkan adayları çoğalıyor!

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.