SON DAKİKA

Survivor 26 Nisan Dün Kim Elendi? Acunn.com Survivor Oylama Sonuçları ve Oy Sıralaması

>
Survivor 26 Nisan Dün Kim Elendi? Acunn.com Survivor Oylama Sonuçları ve Oy Sıralaması
Survivor heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Bugün eleme ile birlikte Survivor'dan elenecek isim kim olacak?. Merak edilen halk oylaması sıralaması ilk olarak ANASAYFAHABERLERİ.COM'DA...

Şubat ayından bu yana büyük bir heyecanla devam eden Survivor'da bu hafta yaşananlar herkesi şoke etti. Kısa süre içinde büyük sorunlar yer aldığı Survivor'da bir çok yarışmacı elenmemek için elinden geleni yapmaya çalışıyor. Artık tamamen Kıbrıs'a odaklanan bir çok yarışmacı, küçük detaylara takılmadan rahat bir şekilde ilerlemek istiyor.

 

Bu hafta sinirlerin daha da gerildiği Survivor'da konuya ilişkin yarışmacılar da büyük gerginlikler ve gerilimler yaşamaya devam ediyor. Yarışmacılar açlıkla sınanmaya devam ediyor. Özellikle de Gönüllüler Takımı'nın aç bir şekilde ilerlemeye çalışması ve çok kilo kaybetmesi, büyük sıkıntılar yaratıyor. Her geçen gün güçsüz kalmaya devam eden Gönüllüler Takımı, bu konuda artık ellerinden gelenin en iyisini yapmak istiyor. Bu sebepten dolayı da herkes elinden geleni yaparak ödül oyununa gitmek istiyor.

 

Survivor birleşme partisi ne zaman olacak? Birleşme partisi detayları neler?

 

TUĞBA VE NAGİHAN ARASINDA GERGİN ANLAR

 

Uzun zamandır çok yakın arkadaş olan Nagihan ve Tuğba arasında yaşananlar herkesi şoke ediyor. Kısa süre içinde çok yakın dost olan ve birbirilerine her zaman yakın davranan Tuğba Özay ve Nagihan Karadere arasında bugün yaşanan olaylar herkesi şaşırtıyor. Geçtiğimiz bölümde çok önemli bir ödül oyununu kazanan Ünlüler Takımı, ödüllerinden dönerken büyük bir kavgaya da şahitlik ettiler, bu şahitlik ise herkesi şoke etti.

 

Nagihan ve Tuğba'nın arkadaş olarak aralarının bozulması ve birbirlerinin sırlarını tamamen ortaya dökmesi herkesi şoke etti. Nagihan'ın Tuğba'nın üzerine yürümesi ve Tuğba'ya saldırmaya çalışması da dikkatlerden kaçmadı. Son derece sinirli olan Nagihan'ın Tuğba'ya bu şekilde davranması ve bu sebepten dolayı da üzerine yürüyüp 'Kapa Çeneni' diye bağırması, yarışmayı izleyenler tarafından da kötü bir şekilde karşılandı. Daha önce yapılan konseylerde Tuğba'nın adını veren Nagihan Karadere, çok çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Tuğba'nın bir an önce adadan ayrılmasını isteyen Nagihan Karadere, artık bu duruma katlanamadığını ve bu sebepten dolayı da bu kararı aldığını kaydetmişti.

 

Nagihan ve Tuğba arasında yaşanan gerilimlerin tamamen artması ve bu durumun konseye taşınmasıyla, adadaki huzursuzluk da arttı. Bu konuda Ünlüler Takımı'nın neler yapacağı ve ne kararlar alacağı da herkes tarafından merak ediliyor.

 

Survivor'un büyük sırrı sonunda deşifre oldu! Survivor gerçekleri herkesi şoke edecek!

 

SEMİH ELENME KORKUSU MU YAŞIYOR?

 

Uzun zamandır Survivor'da olan ve daha önce de Ütopya'da yer alan Semih Öztürk, bu kararı ile herkesi şaşırtmıştı. Büyük bir oy potansiyeline sahip olan ve ardında da Survivor'a katılan Semih Öztürk'ün daha sonra büyük kararlar alarak Ünlüler Takımı'na geçmesi de herkesin dikkatini çekmişti. Yaşananlardan dolayı Semih'in Ünlüler Takımı'nda yer alması, pek de büyük sorunlara yol açmadı. Fakat ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden ve ardından da dokunulmazlık için konseye gitmek zorunda kalan Semih'in farklı bir karar alması, ardından da Yattara'yı söylemesi daha büyük sorunları beraberinde getirdi.

 

Ünlüler Takımı'nda ilk olarak Semih'in kişisel dokunulmazlığı kaybetmesi, ardından da Atakan'ın kişisel dokunulmazlığı kazanması herkesi de şaşırttı. Atakan'ın konseyde Semih'in adını vermesi daha büyük gerginliklerin de meydana çıkmasına neden oldu. Genel olarak Semih'in adını söyleyen ve bir oy potansiyeli olduğu için bu kararı aldığını açıklayan Atakan, Semih ile hiç bir sorununun olmadığını ve ada koşullarında yine Semih ile normal bir şekilde görüşmeye devam edeceğini ifade etti. Fakat Semih kendisine yapılan bu durumdan memnun olmadığını açıkladı.

 

Atakan'ın dokunulmazlık için bu tarz bir karar alması ve ardından da bu kararını ada arkadaşlarına söylemesi ile birlikte büyük sorunların da önüne geçildi. Yunus Günçe'nin bu konuda Semih ile konuşmak istemesi ve Semih'in de bu durumu reddetmesi, daha sonra da konseyde adı yazılınca, çok şaşırması, bu konuda Atakan'ı ve Ünlüler Takımı'nı suçlaması, akıllarda soru işaretleri bıraktı. Kısa süre içinde bu konuda büyük sorunlara yol açan Semih'in nasıl bir taktik izleyeceği de herkes tarafından merak ediliyor.

 

Semih ve Zafer kavgasında şok detay! Survivor Semih ve Zafer kavgası izle

 

GÖNÜLLÜLER ADASI'NDA GERGİN BEKLEYİŞ!

 

Konseye gitmek zorunda kalan ve her geçen gün yarışmacı kaybederek güçsüzleşmeye devam eden Gönüllüler Takımı'nda büyük ve gergin bir bekleyiş devam ediyor. İlk olarak konseyde İbrahim'in adını vermek isteyen ve İbrahim'in numaradan sakatlık geçirdiğini düşünen Gönüllüler Takımı, bu durumun sinyallerini vermişti. Yaşananların ardından ise meydana gelen durumlar herkesi şoke etti.

 

İbrahim'in gerçekten sakat olduğunun ortaya çıkması ile olayların akışı değişti. Üzerine bir de dokunulmazlık oyununu kazanan İbrahim, farklı bir karar alarak, potaya takımın en güçlü isimlerinden olan Serkay'ı çıkardı. Daha önce ada konseyinde elemeye çıkan Gizem Kerimoğlu ile birlikte, Serkay'da elemeye çıkan isim oldu.

 

Serkay'ın çok güçlü bir isim olması ve Gönüllüler Takımı'na da çok fazla değer katması, yarışmacıları da gergin bir bekleyişe sürükledi. Serkay'ın gitmesini istemeyen yarışmacılar, gitmesi gereken kişinin Gizem Kerimoğlu olduğunu düşünüyor. Gizem Kerimoğlu'na özellikle son haftalarda aşırı bir şekilde mobing uygulayan Gönüllüler Takımı, bu durumla herkesi şaşkına çevirmeye devam ediyor.

 

Atakan ve Ezgi sevgili mi? Acun Ilıcalı'dan aşk açıklaması!

 

HALK OYLAMASINDA KİMLER BİRİNCİ OLDU?

 

Zafer'in elenmesi ile birlikte değişen eleme sistemi herkesi şoke etti. İki hafta sonra yapılacak eleme ile birlikte, yarışmaya kimin veda edeceği de merak ediliyor. Tv8 yan ekran uygulaması ile birlikte ilk olarak halk oylaması sıralamasını ANASAYFAHABERLERİ.COM yayınlıyor. Yan ekran uygulaması güncellendiği takdirde güncel ve net oylamayı sitemizden bulabilirsiniz.

 

YARIŞMAYA KİM VEDA ETTİ?

 

Bu hafta yapılan oylama ekranları başında izleyenleri de büyük oranda gerdi. Yarışmaya kimin veda edeceği büyük merakla beklenirken, Acun Ilıcalı'nın yaptığı açıklama da herkesi şoke etti. Yapılan açıklamalara göre ise bugün adaya veda eden isim Tuğba Özay oldu. Siz de sıkı bir Survivor takipçisi iseniz, görüşlerinizi yorum bölümüne yazarak, hem bizimle hem de tüm Survivor takipçileri ile paylaşabilirsiniz.

 

Oylama Sıralaması Nasıl?

Bu hafta Acunn oylama sıralamasını açıklamadı. Kafalarda soru işareti bırakan bu hareketin nedeni anlaşılamazken sizlere tahmini sıralamayı verebiliyoruz.

1- Semih

2- Serkay

3- Gizem

4- TUĞBA

 

28 YORUM
 1. elif varışlı

  nagihan hak ediyordu en iyi yarışan oydu

 2. Aziz

  Kskanmayin be semih kim en iyisi serkay helal olsun adam gibi adamsin umarim şampion olursun

 3. aslan

  semihe nifret edyom be

 4. Fatih

  Birakin bunayaklari semih illaki elenecek karaktersizlige devam ettikce bitecek. Kendini fazla birsey saniyor. Serkayboylamada birinci tahmin edildigi gibi

 5. Harun Karaaslan

  Serkay oylamada 1. oldu,2. Semih 3. Gizem ve elenen isim olan Tuğba 4. oldu.Noter tarafından imzalandı.İnternete Acunn.com sıralama survivor yazarsanız kim 1. çıktı anlarsınız...

  SERDAR GÖKDUMAN

  SEMIH BABA ŞAMPIYON

 6. özcan56

  semih şampiyon

 7. oguz turkdemır

  gızeme hem hakaret edıp hemde kendını rakıp gosterıcekolan serkay gızem kadar bıraz delokanlı olsun

 8. birol atasoy

  sms sıralaması yazarmısınız

 9. Ferda

  Serkay 3. olmuş. Yani Semih'in oyu hem Gizemi kurtardı hem diğer ikisini eletti. Ayaklarını denk alsınlar

  Selin

  . Serkay 1. Oldu. bi kere de kıskançlık yapmayın be

 10. Ali gülek

  Keşke serkay elenseydi çünkü serkay eskisi gibi oynayamıyor

 11. Alpler

  Sms sıralaması nasıl yazın

 12. Alpler

  E sms sıralaması nasıl

 13. Cevo

  Tugba ozay gitti

 14. Nazli

  Tuğba elendi

 15. Yaren

  Tuğba gitti keşke güzel gitseydi

 16. Damla

  Tuğba gitti

 17. Türk

  Kim gitti adam gibi cevaplayın yaaaaa

  Narin

  Tuğba Özay

 18. Serdar

  Gizem kesin baska kim gidecek

 19. ardahan

  serkay elendi olması gerekende bu

  aslan

  serkay elenmediki haha tugba elendi

 20. Türk

  Kim elendi

 21. levent gürbüz

  gizem kerimoğlu

 22. yıldiz

  kim elendii

 23. yaren kus

  kim elendi?

  ferda

  Tuğba Özay

 • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.