SON DAKİKA

Survivor 2017 Eleme Heyecanı Yaşanıyor. Survivor'a Veda Edecek İsim Belli Oldu! www.acunn.com survivor

>
Survivor 2017 Eleme Heyecanı Yaşanıyor. Survivor'a Veda Edecek İsim Belli Oldu! www.acunn.com survivor
Yarışmacıların hırslı mücadelelerine tanıklık ettiğimiz haftanın ardından yeni bir eleme heyecanı daha yaşanacak. Uzun süredir yenik düşen ünlüler takımı bu hafta şansızlıklarını kırarken, gönüllüler takımında durum aynı değil. Üst üste oynanan dokunulmazlık oyunlarının kaybedeni olan gönüllülerden, hangi isimin Survivor olma hayallerine veda edeceği cevabını buluyor.

Survivor 2017’nin bu haftaki eleme adaylarının belli olmasının ardından gözler adaya veda edecek yarışmacıya çevrilmiş durumda. Gönüllüler takımı yarışmacılarının eleme potasında olduğu bu hafta en az sms oyunu alan, Survivor hayallerine veda ediyor olacak. Survivor’ın bu akşam ekranlara gelecek bölümünde oynanacak olan ödül ve sembol oyunu sonrasında veda konseyi yapılacak. İşte bu haftanın eleme adayları ve adada yaşananlar…

Yarışma heyecanı ve kıyasıya mücadelenin devam ettiği Survivor’ın bu haftaki dokunulmazlık oyunlarında ünlüler takımı kötü giden şanslarını nihayet kırabildi. Üst üste oynanan dokunulmazlık oyunlarının kazananı olan ünlüler takımı aralarından bir kişinin gitmesini de engellemiş oldu. Ancak gönüllüler takımı hırslı mücadelelerine rağmen dokunulmazlık oyunlarının kaybedeni olurken, bu gece açıklanacak oylama sonucuyla da bir arkadaşlarına veda ediyor olacak.

Survivor'ın son yayınlanan bölümünde oynanan ödül oyununda kazanan takım gönüllüler; iletişim ödülü ile iki kilo pirinç ve iki kilo patatesinde sahibi oldu. Ailelerinden gelen mesajları okuyan gönüllüler takımı yine duygusal anlar yaşadı. Dokunulmazlık oyunları sonrası gönüllüler takımında toplanan konseye göre bu haftanın eleme potasında olan isimleri; Erdi, Berna, Gökhan ve Bulut oldu. Milli maçlar nedeniyle dün gece yapılamayan eleme konseyi bu akşam toplanıyor. Son ödül oyunundan sonra bu akşamki mantı ödülünün kazananı da yine gönüllüler takımı oldu. Haftanın performans birincileri kimler oldu? Gecenin sonunda adaya veda isimin kim olacağını paylaşmaya devam edeceğiz.

Performans birincileri yine şaşırtmıyor. Erkeklerde bu haftanın performans birincisi Ogeday olurken, ikinci isim İlhan Mansız oldu. Kızlarda bu haftanın performans birincisi Pınar, ikincisi ise Elif oldu. Survivor'a en az oyu alarak, bu hafta veda eden isim gönüllüler takımından BULUT oldu.

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.