SON DAKİKA

Survivor 2016'da Ünlülerden kim gidecek? 24 Nisan Ünlüler ada konseyinde kimin adı yazıldı?

>
Survivor 2016'da Ünlülerden kim gidecek? 24 Nisan Ünlüler ada konseyinde kimin adı yazıldı?
Bir çok kişi tarafından büyük merakla beklenen Survivor'da bu hafta dokunulmazlık oyununu kim kazandı?. Kimin adı konseyde yazıldı?. İşte detaylar:

Herkes tarafından büyük merakla beklenen Survivor'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Dokunulmazlık oyunu ile birlikte birleşme heyecanı yaşanan Survivor'da kimlerin eleneceği de herkesi meraklandırıyor. Bu akşam yapılacak konsey ile birlikte olayların bir türlü dur durak bilmemesi, daha büyük sıkıntıları da beraberinde getiriyor. Bu hafta içerisinde büyük sorunlar yaşayan Gönüllüler Takımı, ilk olarak iletişim ödülünü kazanırken, Ünlüler Takımı'da daha büyük sorunlar yaşamaya devam ediyor. 

 

Ünlüler Takımı'nda bu hafta Semih ile karşı karşıya kalan bir çok kişi daha büyük sıkıntılar yaşamaya devam ediyor. Doktorun oynamasına izin verdiği Semih'in oyunlara çıkmaması, hem Yattara'yı hem de Atakan'ı zorluyor. Bugün oynanan dokunulmazlık oyununda Semih'in oynamaması ve oyunlarda çok büyük sıkıntılar yaşanması nedeniyle, takım içindeki gerilim de arttı.

 

Survivor 2016'da hangi şarkılar çalıyor? Survivor 2016 müzik listesi

ATAKAN VE SEMİH KARŞI KARŞIYA

 

Ezgi'nin elenmesini iseyen bir çok kişi büyük bir baskı yapmaya devam ediyor. Atakan'ın her seferinde Ezgi'yi korumaya çalışması ve onun elenmemesi için elinden geleni yapmaya çalışması da dikkatleri çekiyor. Atakan'ın Ezgi hakkında çok farklı şeyler hissetmesi nedeniyle herkes büyük bir şaşkınlık yaşamaya devam ediyor.

 

Takımda dokunulmazlık oyununun kaybedilmesi halinde kimin eleneceği tartışılırken, Semih'in yaptığı açıklamalar herkesi şaşırttı. Ezgi'nin elenebileceğini ifade eden Ünlüler Takımı'na Atakan büyük bir karşılık verdi. Bu konuda Semih'e de uyarılarda bulunan Atakan, hiç beklemediği bir cevap aldı. Semih'in kimi yazağı hakkında kimseye bir açıklamada bulunması gerekmediğini belirtmesiyle birlikte Atakan çıldırdı. Semih'e karşı büyük bir çıkış yakalayan Atakan, Semih'in yeniden sorunlar çıkarmaya başladığını açıkladı. Bu açıklamaların ardından ise Atakan ve Semih arasında daha büyük sıkıntıların meydana geldiği ifade edildi.

 

Survivor'da Ünlüler ne kadar ücret alıyor?

GÖNÜLLÜLER TAKIMI SORUNLAR YAŞIYOR

 

Gönüllüler Takımı'nda birleşmeye çok az bir süre kala yaşanan olaylar daha büyük sıkıntıları da beraberinde getiriyor. Geçtiğimiz hafta dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler Takımı'nda bu süre içinde İbrahim'i suçladı. İbrahim'in Yattara'nın gücünden çekindiğinden dolayı böyle bir karar aldığı ve bu sebepten dolayı da oyunu bıraktığı iddia edildi. İbrahim'in aslında sakatlanmasığını kaydeden Serkay ve Efecan, bu konseyde İbrahim'i yazacaklarının da sinyalini verdiler.

 

İbrahim'in kısa süre içinde gerçek anlamda sorun yaşaması ve tüm gücünü kaybetmesi ile birlikte, kolunda sorunun ortaya çıkması, aslında yalan söylemediğini de ortaya çıkardı. Bu durumun yanı sıra dokunulmazlık oyununda kazanılması, İbrahim'in potadan çıkmasına olanak sağladı.

 

TV8 yan ekran uygulaması nasıl indirilir? TV8 yan ekran uygulaması özellikleri ve kullanımı

 

SERKAY VE SEMİH KARŞI KARŞIYA

 

Ünlüler Takımı, bugün yapılan konsey ile birlikte büyük bir karar aldı. Bu karar ile birlikte eleme potasına güçlü bir isimin çıkarılmasına karar verildi. Bir önceki takımda Serkay'ın eleme potasına girmesi ve ardından da Semih'e meydan okuması herkesi şaşırttı. Atakan'ın oylarına güvenmemesi ve eleme potasına girmek istememesi ile birlikte Semih'te farklı bir karar aldı. Bu karara göre Atakan'ın eleme potasına girmek istememesi ile Semih'in takımı kurtarmak için kendini ön plana atması, olayların akışını da tamamen değiştirdi.

 

Eleme gecesinde karşı karşıya gelecek olan Semih ve Serkay'dan hangisinin birinci geleceği ise herkes tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

 

Survivor'da deşifre edilen olay! Bunları duyunca çok şaşıracaksınız!

BU HAFTA KİMİN ADI YAZILACAK?

 

Büyük merakla beklenen dokunulmazlık oyunu en sonunda oynandı. Bu haftadan itibaren büyük sıkıntılarla karşı karşıya gelen Ünlüler Takımı, yapılan puzzle ile büyük bir kayıp yaşadı. Gönüllüler Takımı'nın tarihi bir fark atması ve Ünlüler Takımı'nı yenmesi ile birlikte süreç de başlamış oldu. Bu süreç ile birlikte bu hafta konseyde kimin adının yazılacağı da merakla bekleniyor.

 

Ünlüler Takımı'nda bir araya gelemeyen bir çok yarışmacı, birbirinden farklı isimler yazmaya devam ediyor. Bu süreç içerisinde ise Ezgi, Yattara, Yunus ve Tuğba'nın adı yazıldı. Çıkacak yeni oy ile birlikte adı elemeye çıkacak isim de belli olacak. İki kez adı yazılan Tuğba'nın bir oy daha alması halinde çıkacak ilk aday olması herkesi heyecanlandırdı. Üçüncü kez elemede adı çıkan Tuğba'nın elemeye çıkmasına karar verildi.

Survivor'da birleşme partisi ne zaman olacak? Survivor 2016 Ünlüler ve Gönüllüler birleşme

6 YORUM
 1. RECO

  SEMİH SİNEK GİBİ ADETE ZIZLAYIP DURUYOO

 2. SERHAT ŞEN

  semih size ne yaptı da böyle konuşuyosunuz siz hepiniz bir olsanız bir SEMİH ÖZTÜRK etmezsiniz hadi yolunuza bidahada böyle şeyler yazıp canımı sıkmayın anlaşılmıştır umarım bu arada şunun cevabını verim semih bu kadar haksızsa ve gıcıksa oylamada neden hep birinci :)

 3. asuman sarıçiçek

  semih neden bukadar çok konuşturuluyor...???!!!!

 4. Zel

  Semih insallh defolur gidersin

 5. m kutlu

  Semihi ne zaman göndereceksiniz?kıcık kıcık konuşmaları insanı nefret ettiriyor.

 6. 7503232T

  RICA EDIREM SEMIHI ORADAN DEF ELEYIN GETSIN VE INSANLARIN HUZRUNU BOZMASIN

 • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.