SON DAKİKA

Survivor 2016 kimin adı yazıldı? 17 Nisan ada konseyinde kimin adı yazıldı? Adaya veda eden kim?

>
Survivor 2016 kimin adı yazıldı? 17 Nisan ada konseyinde kimin adı yazıldı? Adaya veda eden kim?
Büyük heyecanla beklenen Survivor'da bu hafta konseye hangi takım gidecek?. Detaylar haberimizde...

Herkesin büyük merakla beklediği Survivor'da dokunulmazlık oyunu tüm heyecanıyla devam ediyor. Dün yapılan yeni oyun ile birlikte kazanan Gönüllüler Takımı, herkesin dikkatini çekmişti. Bu durumun ardından büyük bir sıkıntı ile karşı karşıya kalan Ünlüler Takımı, bu duruma büyük bir tepki göstermişti. Ünlüler Takımı ile Gönüllüler Takımı arasında yaşanan gerilimin daha da artmasına neden olmuştu. Kısa süre içinde yeni olayların yaşandığı Ünlüler Takımı'nda Semih'in de takıma gelmesi, gerilimin daha da artmasına neden oldu.

 

Semih ile karşı karşıya gelen Gönüllüler Takımı, farklı bir strateji izlemeye başladı. Tamamiyle kışkırtıcı hareketlerde bulunan Gönüllüler Takımı'nda yaşanan olayların daha sıkıntı yaratması Ünlüler Takımı'nı da şaşırttı. Öncede daha düzgün bir şekilde oyunlara çıkan Gönüllüler ve Ünlüler Takımı arasında yaşanan gerilimin artması, izleyicileri de büyük oranda etkiledi.

 

Survivor'da deşifre edilen olay! Bunları duyunca çok şaşıracaksınız!

SEMİH ÜNLÜLER TAKIMI'NDA

 

Zafer'in aniden Semih'e saldırması ile birlikte olayların akışı da tamamen değişti. Semih ile Zafer arasında yaşanan kavga nedeniyle Acun Ilıcalı'da Semih'i Ünlüler Takımı'na gönderdi. Ünlüler Takımı'na gelen Semih'in oyunlarde kendi performansını sergileyememesi de büyük sorunları beraberinde getirdi. Kısa süre içinde iyi bir performans sergileyemeyen Semih'in aniden Ünlüler Takımı'na gelmesiyle birlikte Gönüllüler Takımı'nda da dengeler tamamen değişti. Gönüllüler Takımı'nda dengelerin değişmesi ile birlikte Gizem Kerimoğlu'nun da kararları herkesi etkiledi.

 

Gizem Kerimoğlu'nun takım arkadaşları ile yakınlaşması ve takıma bir çok sayı getirmesi herkesin de dikkatini çekti. Kısa süre içinde büyük sıkıntılar yaşayan Gizem Kerimoğlu'nun bu ani değişimi de herkesi derinden etkiledi. Gönüllüler Takımı'nda değişen dengeler, Ünlüler Takımı'nı da etkilemeye devam ediyor.

 

TV8 yan ekran uygulaması nasıl indirilir? TV8 yan ekran uygulaması özellikleri ve kullanımı

ZAFER DİSKALİFİYE EDİLDİ

 

Zafer'in diskalifiye olması ile birlikte adadaki tüm dengelerin de değişmesi Gönüllüler Adası'nda elenme korkusu da yaşanmaya başladı. Adada banko yazılacak isimlerden biri olan Gizem Kerimoğlu ile birlikte başka kimin adının yazılacağı da herkesi meraklandırıyor. Kemik kadro olarak kalmaya devam eden Gönüllüler Adası'nda kimin eleme potasına gireceği ise herkes tarafından merak ediliyor.

 

Zafer'in diskalifiye edilmesi ile birlikte büyük bir boşluk yaşayan Gönüllüler Takımı'nda kimin nasıl şekilde davranacağı ise herkes tarafından merak ediliyor.

 

Survivor'da Ünlüler ne kadar ücret alıyor?

SURVİVOR'DA GERGİN ANLAR 

 

Yaşanan dokunulmazlık oyunu ile birlikte büyük sıkıntılar yaşayan Gönülüler ve Ünlüler Takımı, bu hafta eleme yaşamak istemiyor. Bu sebepten dolayı da artık içlerinden kimsenin gitmesini istemeyen Ünlüler Takımı, bir an önce dokunulmazlık ödülünün sahibi olmak istiyor. Kısa süre içinde yeni ödülün sahibi olmak isteyen Ünlüler Takımı, karşı takımdan birinin elenmesi için elinden geleni yapıyor.

 

Bugün yapılan yeni dokunulmazlık oyunu ile birlikte bir çok kişi yarışmacı büyük sorunlarla karşı karşıya kaldı. Survivor tarihinin en gerilim dolu yarışmasını yaşayan Gönüllüler ve Ünlüler Takımı'nda gerilim daha da arttı. Yaşanan sıkıntılarla birlikte Gönüllüler ve Ünlüler Takımı'nda şiddet içeren görüntüler herkesi şoke etti.

 

Survivor 2016'da hangi şarkılar çalıyor? Survivor 2016 müzik listesi

KİM YARIŞMAYA VEDA EDECEK?

 

Uzun zamandır beklenen dokunulmazlık oyunu ile birlikte bu hafta yarışmaya kimin veda edeceği de herkes tarafından merak ediliyor. Kısa süre içinde Zafer'in elenmesi ile birlikte iki kez eleme yapılacağını kaydeden Acun Ilıcalı, birleşme partisine kadar sadece bir kişinin gideceğini açıkladı. Bu hafta yapılan dokunulmazlık oyununda sadece iki kişinin adı çıkacak. Gelecek hafta yapılan yeni dokunulmazlık oyununda kaybeden takımdan da iki kişinin adı yazılacak. Bu durumla birlikte herkes rahat bir nefes alırken, iki takımdan da iki isim elemeye çıkarılmış olacak.

 

Bu hafta yapılan dokunulmazlık oyunu ile birlikte konseye giden takımdan da kimin eleme potasına gireceği belli oldu. Yapılan oylamalar sonucunda bu hafta eleme potasına giren isim Gizem Kerimoğlu oldu. Salı günü yapılacak bireysel dokunulmazlık ile birlikte bir isim daha eleme potasına girecek. Gönüllüler Takımı'ndan kimin eleme potasına gireceği de herkes tarafından üyük merakla bekleniyor.

Konu ile alakalı yorumlarınızı bekliyoruz.

8 YORUM
 1. Zülfo

  Semih kuzu sürüden ayrildi kurtlar onu yer

 2. gülşen

  yorumlar ne zaman açıklanıyor bu sınav mı?

 3. gülşen

  2016 survivor şampiyonu atakan

 4. Turgut Karakul

  Bence Semih, Atakan, damla ve serkay Fibrisa gitmeli.Digerlerinin hic biri hak etmiyor

 5. gamze yonca

  ünlülerden nagihan atakan yattara gönüllülerden serkay damla efecan isimleri kıbrısı hak ediyor semih hak etmiyor çünkü oyunlardan hep geri çekiliyor tartışmalar yaratıyor insanları tahrik edici davranışlar

 6. Tuncer Saritas

  Bence Semih, Atakan, Negihan ve Kerimoglu Fibrisa gitmeli.Digerlerinin hic biri hak etmiyor.

 7. SEMİH

  semih 1. olacak ! görün de bakın yazıyorum buraya

  Berke turan

  Avucunu yalarsin inşallah avatar varken Onami kalmış

 • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.