SON DAKİKA

Survivor 2016 dokunulmazlığı kim kazandı? 8 Mayıs ada konseyinde kimin adı yazıldı?

>
Survivor 2016 dokunulmazlığı kim kazandı? 8 Mayıs ada konseyinde kimin adı yazıldı?
Büyük bir heyecanla beklenen Survivor'da bu hafta kimin adı dokunulmazlıkta yazılacak?. İşte merak edilen Survivor'da konsey sonucu:

Uzun zamandır devam eden Survivor'da en ilginç konseylerden biri yaşanmaya devam ediliyor. Ünlüler Adası her geçen gün karışmaya devam ederken birleşme partisinde istenen hiç bir şey tam da gerçekleşmedi. Hayal edildiği gibi gerçekleşmeyen bu durum nedeniyle de yarışmacılar büyük sorunlarla karşı karşıya kalmaya başladı. Adada her geçen gün büyük sorunlar yaşayan Ünlüler Takımı her ne kadar güçlü olsa da istediğini elde edememeye başladı.

 

Atakan ve Nagihan arasında yaşanan gerilimin her geçen dakika artması, daha büyük sorunları da beraberinde getirdi. Bu durum yüzünden büyük bir sıkıntı yaşayan Ünlüler Takımı, yavaş yavaş dağılmaya ve parçalanmaya başladı. Bu konuda ise en çok yararı gören isim Gönüllüler Takımı oldu. Gönüllüler Takımı'nın her geçen gün daha da rahatlaması ve Ünlüler Takımı'nda yaşanan gerilimin artması nedeniyle taktikler de değişmeye başladı.

 

YATTARA'DAN ÇOK ÇARPICI AÇIKLAMALAR

 

Atakan'ın konseyde adının yazılmasının ardından ortaya çıkan tablo herkesi şaşırttı. Bu durum nedeniyle dengelerin tamamen değişime uğradığı Ünlüler Takımı'nda Semih kan kaybetmeye devam ederken, Atakan yeniden herkesin dikkatini çekmeye başladı. Söz konusu kulislerden dolayı büyük bir sıkıntı yaşadığını ifade eden Ünlüler Takımı, Atakan'ın gitmesi için de düğmeye bastı.

 

Kısa süre içinde meydana gelebilecek olaylardan dolayı büyük bir sıkıntı yaşayan Ünlüler Takımı, en kısa zamanda dengelerin yerine oturmasını istiyor. Atakan'ın konseyde adının yazılmasının ardından büyük bir korku yaşayan Ünlüler Takımı'ndan Yattara'nın açıklamaları herkesin aklını karıştırdı. Yunus'un söyledikleriyle birlikte Yattara'nın söyledikleri akılları karıştırdı. Atakan'ın çok güçlü olmasından dolayı konseyde adını yazmayacağını ifade eden Yattara, Yunus'un adını söyledi.

 

YUNUS VE YATTARA ADINDA BÜYÜK SORUN 

 

Yunus ve Yattara arasında büyük bir gerilim yaşandı. Yaşanan gerilimlerle birlikte ise Yunus, daha önce Yattara'nın Atakan hakkında söylediklerini ortaya döktü. Fakat bu durum da herkesi şaşırttı. Yattara'nın daha önce Atakan hakkında çeşitli açıklamalarda bulunması ve ardından da öyle şeyler söylemediğini iddia etmesi, akıllarda büyük bir karışıklık yarattı.

 

Atakan'ın arkasından konuşmayan ve hatta bu durumlarla alakalı olarak açıklama yapmak bile istemeyen Yattara'nın Yunus'a sert çıkması herkesi de oldukça şaşırttı. Bu durum nedeniyle de büyük bir gerginlik yaşayan Ünlüler Takımı'nda nelerin meydana gelebileceği de merak ediliyor.

 

ADADA OLAYLAR KARIŞIYOR

 

Birleşme partisinden sonra dengelerin tek değiştiği takım Ünlüler olmadı. Aynı zamanda Gönüllüler Takımı'nda da yaşanan sıkıntı herkesi şoke etti. Kısa süre içinde büyük sorunlarla karşı karşıya kalan Gönüllüler Takımı, bir yandan sakatlıklarla uğraşmak zorunda kalırken, bir yandan da genel olarak kendi aralarında problem yaşamaya başladı

 

Geçtiğimiz günlerde yapılan ödül oyununda Damla'nın kaybetmesi ile birlikte Efecan'ın çıkışı herkesi şoke etti. Efecan ve Damla arasında oyunlarda yaşanan gerilim, Ünlüler Takımı'nı da şaşırttı. Her zaman mükemmel bir takım olduklarını savunan ve her zaman bir arada olduklarını kaydeden Gönüllüler Takımı'nda Damla ve Efecan arasında yaşanan anlamsız tartışma, takımı da gerdi.

 

Konseye gergin bir şekilde gitmeyecekleri için son derece memnun olan Gönüllüler Takımı, bunun rahatlığı içerisinde yaşarken, gelecek haftalarda takımdan kimlerin yazılacağı da merak ediliyor.

 

SEMİH'İN HAREKETİ HERKESİ ŞAŞIRTTI

 

Survivor tarihinin en çok desteklenen ve konuşulan yarışmacılarından biri olan Semih Öztürk, yaptığı her hareketle olay olmaya devam ediyor. Bu durum nedeniyle de tepkileri çeken ve herkesin nefretini kazanmaya başlayan Semih Öztürk, geçtiğimiz günlerde kavgalı olduğu Gönüllüler Takımı'na zeytin dalı uzattı. Bu durumun ardından harekete geçen bir çok kişi, Semih'in bu hareketinden dolayı büyük bir şok yaşadığını ifade etti.

 

Semih'in geçtiğimiz günlerde oynanan ödül oyununda Gönüllüler Takımı'nın kazanmasına oldukça bozulmuştu. Bu durumun ardından ise büyük bir şaşkınlık yaşayan Semih Öztürk Gönüllüler Takımı'nı da tebrik etti. Bu tebriğin ardından ise ortalık karıştı. Kısa süre içinde büyük bir şok yaşayan Gönüllüler Takımı, bu tarz bir durumu hiç bir şekilde beklemiyordu. Bu durum nedeniyle de şaşkınlık yaşayan Gönüllüler Takımı, daha sonra konuya ilişkin bir açıklamada bulunmadı.

 

KONSEYDE KİMİN ADI YAZILDI?

 

Uzun zamandır büyük bir merakla beklenen konsey bugün de gerçekleşti. Değişen yeni sistem ile birlikte artık her iki takımın da dokunulmazlığı kazanması, daha büyük sorunlara yol açabilecek. Farklı bir sistemde ilerleyen Survivor'da bugün yarışmaya kimin veda edeceği de merakla bekleniyor.

 

Konu ile alakalı olarak açıklama yapan Acun Ilıcalı, bugün konseyde adı çıkan ismi de açıkladı. Acun Ilıcalı'nın yaptığı açıklamalara göre adı verilen isim Ezgi oldu. Bu oylama sonucunda Yunus, Atakan ve Ezgi aday oldu.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.