SON DAKİKA

Survivor 2016 dokunulmazlığı kim kazandı? 30 Mayıs ada konseyinde kimin adı yazıldı?

>
Survivor 2016 dokunulmazlığı kim kazandı? 30 Mayıs ada konseyinde kimin adı yazıldı?
Yine eleme heyecanının büyük oranda yaşanmaya devam ettiği Survivor'da eleme potasına giren isim de belli oldu. İşte detaylar...

Acun Ilıcalı'nın sunumu ile izleyicilerin karşısına çıkan Survivor'da bu hafta yaşanan olaylar herkesi de derinden sarsmaya devam ediyor. Uzun zamandır herkesin büyük bir merakla takip ettiği Survivor'da bugün yaşanan olaylar da herkesi şaşırtıyor. Kavgaların dozajı atması ile birlikte Ünlüler ve Gönüllüler Takımı'da büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalıyor. Kavgalar için gelen olarak büyük sorun yaşadığı Ünlüler Takımı, artık kavga etmek istemiyor.

 

Gönüllüler Takımı'nda genel olarak büyük sorunlar yaşayan yarışmacılar, yarışmaların kazanılmamasından dolayı dert yanıyor. Yarışmaların kaybedilmesine artık tahammül edemeyen yarışmacılar, rahat bir nefes almak istiyor. Genel olarak büyük sıkıntılar yaşayan Gönüllüler Takımı, yemek yemek istiyor. Enerji olarak düşüş yaşayan Gönüllüler Takımı, mental olarak da büyük bir çöküş yaşıyor. Gönüllüler Takımı'nda meydana gelen bu olaylar da yarışmacıların bir an önce Kıbrıs'a gitme isteğini arttırdı. Kıbrıs için en iyi bir şekilde yarışmak isteyen Gönüllüler Takımı, en iyi kadrosu ile finale gitmek istiyor. Şans olarak rahat bir nefes almak isteyen yarışmacılar bu sayede Kıbrıs'ta da güçlü olmak istiyor. 

 

Gönüllüler Takımı, yavaş yavaş toparlanmaya başlarken, en sevilen yarışmacılar da bir an önce daha ön planda yer alıp oy toplamak istiyor. Büyük bir heyecanının tavan yaptığı Survivor'da kimin nerede olacağı ve Kıbrıs'ı görüp görmeyeceği de büyük merakla bekleniyor.

 

AVATAR ATAKAN YENİDEN PİSTLERE DÖNDÜ!

 

Geçtiğimiz günlerde ağır bir kaza geçiren Atakan herkesi korkuttu.Atakan'ın bu durumundan dolayı da Ünlüler Takımı'da büyük bir şok yaşadı. Atakan'ın bu durumunun ardından meydana gelen olaylar zinciri de herkesi şaşırttı. Atakan'ın genel olarak büyük kaza geçirmesinin ardından hemen hastaneye kaldırılması, Ünlüler Takımı'nı da genel olarak etkiledi. Ünlüler Takımı'nda yaşanan bu olayların ardından Atakan hastanede uzun bir süre müşade altında tutuldu. Müşade altında tutulan Atakan ne yazık ki ödüllerden de uzak kaldı.

 

NBA ödülüne gidemeyen Atakan, aynı zamanda David Guetta'dan da uzak kalmak zorunda kaldı. Atakan'ın bu durumunun ardından ise Acun Ilıcalı yeni bir açıklama yaparak, konu ile ilgili girişimde bulunacaklarını kaydetti. Atakan'ın mağdur durumda kalmaması için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını belirten Acun Ilıcalı, en kısa zamanda rahat bir nefesin de alınabileceğini belirtti.

 

Acun Ilıcalı'nın bu açıklamalarının ardından Atakan'da atağa geçti. Bugün yapılan yeni oyun ile birlikte tekrar sahalara dönen Atakan, ilk sayısını da aldı. İstediği gibi oynayamasa da elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan Atakan, takım arkadaşları ile oyun sahasında savaştı. İstediği gibi performans gösteremese ve genel olarak oyunlarda kaybetse de istediğini alamayan Ünlüler Takımı büyük bir şok yaşadı.

 

KİMİN ADI KONSEYDE YAZILDI?

 

Uzun zamandır merakla beklenen ödül oyununda kazanan isim yine Gönüllüler Takımı oldu. Gönüllüler Takımı'nın yeniden dokunulmazlığı kazanması ile birlikte, bir çok kişi de rahat nefes aldı. Gönüllüler Takımı, rahat bir şekilde yarışmayı geçerken Ünlüler Takımı'da konseye gitmek zorunda kaldı.

 

Bu hafta hastalığından dolayı büyük sıkıntı yaşayan Atakan'ın dokunulmaz olarak katıldığı yarışmada, konseyde eleme potasına giren isim Semih ve Yattara oldu. Yunus Günçe'nin kişisel dokunulmazlığı alması ile birlikte eleme potasına giren Yattara'nın ardından Nagihan'ın da eleme potasına girmesi olayların akışını değiştirdi. Ünlüler Takımı'nın tüm yarışmacılarının neredeyse potaya girmesi, eleme yarışmalarının da gün yüzüne çıkmasına neden oldu.

 

Eleme potasına giren Nagihan'ın ağlamaları da dikkatleri çekti. Potaya girmek istemeyen Nagihan'ın oyunda da iyi bir duruş sergileyememesi herkesi şoke etti. Bir oyun bile alamayan Nagihan'ın yarın gidip gitmeyeceği de henüz bilinmiyor.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.