SON DAKİKA

Survivor 2016 dokunulmazlığı kim kazandı? 29 Mayıs ada konseyinde kimin adı yazıldı?

>
Survivor 2016 dokunulmazlığı kim kazandı? 29 Mayıs ada konseyinde kimin adı yazıldı?
Büyük bir heyecanla beklenen Survivor'da bu hafta dokunulmazlığı kim kazandı?. Detaylar haberimizde...

Birbirinden yeni ürünleri ile herkesi şaşırtamaya gelen Survivor, ilginç olaylara da sahne oluyor. En farklı günlerin yaşandığı Survivor'da bu hafta meydana gelen olaylar herkesin de dikkatini çekiyor. Bu yıla özel en farklı yarışmacıların yer aldığı Survivor'da yavaş yavaş kemik kadro da kalmaya devam ediyor.

 

Ünlüler Takımı ödüllere doymazken, Gönüllüler Takımı'da rahat bir nefes almak için uğraşıyor. Açlıktan kırılan ve her geçen gün büyük bir sıkıntı ile karşı karşıya kalan Gönüllüler Takımı kendi arasında da bölünmeler yaşıyor. Adada sadece 4 kişi kalan ve bu durum nedeniyle de büyük sıkıntı yaşayan çoğu yarışmacı, artık daha üstün performansların gösterilmesi gerektiğini ifade ediyor. Bu yıla özel en farklı yarışmacıların yer aldığı Survivor'da en güçsüz Gönüllüler Takımı, aç kalmaya devam ediyor. Takım arkadaşları arasında yaşanan gerilimden oldukça etkilenen Gönüllüler, bir an önce bu durumun ortadan kaldırılmasını istiyor. Herkesin en merak ettiği Kıbrıs finalinde elinden gelenin en iyisini yapmak isteyen Gönüllüler artık güzel haberlerin de alınması için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor.

 

Geçtiğimiz günlerde çok fazla oyun kaybeden ve bu nedenden dolayı da büyük sıkıntı yaşayan Gönüllüler, karınlarını doyurmak için güzel haberlerin de gelmesini bekliyor. Uzun zamandır heyecanla beklenen bu durumla birlikte Gönüllüler Takımı, İbrahim ve Damla'nın da toparlanması gerektiğine inanıyor. Takım arkadaşlarının toparlanmasını isteyen Serkay, artık ödül alarak rahat bir nefesin de alınması gerektiğini ve Gönüllüler Takımı'nın bir an önce eski görkemli günlerine kavuşması gerektiğini kaydediyor.

 

ATAKAN ADAYA GERİ DÖNDÜ

 

Son oynana büyük ödül yarışmasında Atakan'ın başına isabet eden kütük parçası herkesi korkuttu. Survivor yaşamının sonuna geldiğinden büyük bir endişe duyan Atakan, bu durumdan dolayı büyük bir kırgınlık yaşadığını söyledi. Ödüllerden uzak kalmak değil de Survivor'dan uzak kalmanın kendisi için önemli olduğunu belirten Atakan, bu yarışmadan birinci çıkmak istediğini ifade etti.

 

Atakan'ın adadan tam 48 saat uzak kalması ile birlikte, Ünlüler Takımı'da düşünmediği şeyleri tek tek yaşadı. Atakan'ın ardından NBA ödülüne giden ve ondan sonra da David Guetta'nın performansını canlı canlı izleyen Ünlüler Takımı, unutulmaz anlar yaşadı. Birbirinden farklı anların yaşandığı Survivor'da Ünlüler Takımı'nın nelere göğüs gerdiği ve Gönüllüler Takımı'nı da nasıl yendikleri ortaya çıkmış oldu. Bu sayede kendilerinin güçlü olduğunu bir kez daha kanıtlayan Ünlüler Takımı rahat bir nefes alırken, Gönüllüler Takımı'da toparlanmanın gerekliliğini anladı.

 

Adaya döndükten sonra rahat bir nefes alan Avatar Atakan, meydana gelen kazanın ardından yarışıp yarışmayacağını da bilmiyor. Başına çok ağır bir darbe alan ve bu nedenden dolayı da büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalan Avatar Atakan'ın oyunlarda nasıl bir reaksiyon göstereceği de merak ediliyor. Ünlüler Takımı'nın en güçlü isimlerinden biri olan Avatar Atakan'ın oyunlarda istediği performansı sağlayıp sağlamayacağı ilerleyen zamanlarda görülecek. Genel olarak eleme potasına giren ve risk alanında olan Atakan'ın geçtiğimiz hafta Damla'nın da gerisinde kalması, büyük sorunların bir araya gelmesine ve genç yarışmacının eleme potasına girdikten sonra daha büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalmasına neden olacak gibi duruyor.

 

KONSEYDE KİMİN ADI YAZILDI?

 

Büyük heyecanla devam eden Survivor'da son bir sembol ödülü kaldı. Son sembol oyunları ile birlikte, gelecek haftadan itibaren yarışmacılar bireysel olarak yarışmaya başlayacak. Bir isimin daha gitmesi ile birlikte, bir çok yarışmacı da rahat nefes alabilecekler. Uzun zamandır büyük merakla beklenen bu durum nedeniyle de kimin yarışmaya veda edeceği merak ediliyor.

 

Bugün yapılan dokunulmazlık oyunu ile birlikte yarışmada eleme potasına giren isimlerin de belli olması herkesi şaşırttı. Eleme potasına giren isimlerin bu hafta birbirinden farklı olaylara imza atması da dikkatlerden kaçmadı. Artık kendi takımlarından bir isimin gitmemesi için ellerinden geleni yapmaya çalışan yarışmacılar, bir an önce rahat nefes almak ve Kıbrıs finaline gitmek istiyor.

 

Hiç bir yarışmacının eleme potasına girmek istemediği şu günlerde eleme potasına giren isimler de büyük bir korku yaşıyor. Bu hafta yapılan yeni dokunulmazlık oyunu ile herkesi şaşırtan Survivor'da eleme potasına giren isim de belli oldu. Acun Ilıcalı'nın açıklamalarına göre bu hafta yarışmaya veda etmeye aday isimlerden biri Semih oldu. Kişisel dokunulmazlığı kazanan Yunus Günçe ise Yattara'nın adını söyledi.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.