SON DAKİKA

Survivor 2016 Ünlüler'de dokunulmazlığı kim kazandı? 25 Nisan Ünlüler ada konseyinde kimin adı yazıldı?

>
Survivor 2016 Ünlüler'de dokunulmazlığı kim kazandı? 25 Nisan Ünlüler ada konseyinde kimin adı yazıldı?
Dün yaşanan konseyin ardından Survivor'da bugün kişisel dokunulmazlığı kim kazandı?. İşte herkes tarafından merak edilenler....

Kısa süre içinde rüzgarların yön değiştirdiği Survivor'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Eleme heyecanının yaşandığı Survivor'da bu hafta kimin hayallerine veda edeceği de herkes tarafından merak ediliyor. Bir çok yarışmacının büyük ümitlerle geldiği Survivor'da bir çok kişinin elenmesiyle birlikte yavaş yavaş kemik kadronun kalması, daha büyük sorunları da beraberinde getirmeye devam ediyor. 

 

Uzun zamandır devam eden yarışmada rüzgarlar ters yönden esmeye, saflar değişmeye devam ediyor. Özellikle Ünlüler Takımı'nda her geçen gün dengelerin değişmesi daha büyük sorunları beraberinde getiriyor. Bir dokunulmazlık oyununun kaybedilmesi ile birlikte darma duman olan Ünlüler Takımı'nda nasıl bir karar alınacağı da merak ediliyor.

 

NAGİHAN VE TUĞBA ARASINDA GERGİNLİK

 

Uzun zamandır arkadaş olan ve Nagihan'ın saf değiştirerek Atakan'ın yanına geçmesi daha büyük sorunları da beraberinde getirdi. Atakan ve Nagihan'ın birbirilerine güven vermemesi fakat aynı safta yer alması, Yunus Günçe ve Tuğba Özay'ı da derinden etkiledi. Yılmaz Morgül'ün de elenmesi ile birlikte Tuğba Özay'ın daha da zayıf bir duruma düşmesine neden olmuştu.

 

Zaman zaman Nagihan ile bir araya gelen ve ardından da konuşan Tuğba Özay'ın bu durumun ardından yeniden Nagihan ile karşı karşıya gelmesi daha büyük sorunları da beraberinde getirdi. Tuğba Özay'ın dün akşam yapılan konseyde adının da yazılması ile sinirler tamamen gerildi. Tuğba Özay ile alakalı olarak büyük sorunların da beraberinde gelmesi, Nagihan'ın da sinirlerini gerdi.

 

Aralarını yavaş yavaş düzeltmeye başlayan Tuğba Özay ve Nagihan'ın bu durumun ardından yeniden karşı karşıya gelmesi ile birlikte takımdaki tüm dengelerin tamamen değişeceği düşünülüyor.

 

Survivor'da deşifre edilen olay! Bunları duyunca çok şaşıracaksınız!

 

GÖNÜLLÜLER TAKIMI ZOR DURUMDA

 

Uzun zamandır doğru düzgün beslenemeyen Gönüllüler Takımı, yenilgiler almaya devam ediyor. Bugün yapılan yeni ödül oyununu tamamen kaybeden Gönüllüler Takımı, tamamen aç bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Aç bir şekilde kilo kaybederek yollarına devam etmeye çalışan Gönüllüler Takımı'nda da zaman zaman sinirler geriliyor. Gizem Kerimoğlu ile karşı karşıya gelen Gönüllüler Takımı'nda yaşanan sıkıntıların büyük sorunlara yol açması nedeniyle yeni kararların alınması bekleniyor.

 

Eleme potasında olan Serkay ve Gizem Kerimoğlu ile alakalı olarak ne karar alınacağı herkes tarafından büyük merakla bekleniyor. Gizem Kerimoğlu'nun her geçen gün büyük sıkıntılar yaşaması ve bu sebepten dolayı da psikolojisinin bozulması ile birlikte takım içindeki gerginlik de artıyor. Bir yandan ada koşulları ile karşı karşıya kalan ve bir yandan da açlıkla baş etmeye çalışan Gönüllüler'in ne yapacağı kimse tarafından bilinmiyor.

 

TV8 yan ekran uygulaması nasıl indirilir? TV8 yan ekran uygulaması özellikleri ve kullanımı

 

BİRLEŞME PARTİSİNE ÇOK AZ BİR SÜRE KALDI

 

Birleşme partisine çok az bir süre kala takımlar arasında kutuplaşmalarında artması dikkatlerden kaçmıyor. Bu süreç içerisinde adaların birleşmesiyle birlikte kimin, diğer takımdan kiminle birlik olacağı da tartışılmaya devam ediyor. Herkes kendisine ait yeni bir grup oluşturmanın derdi içerisine giriyor.

 

Önümüzdeki hafta yapılması planlanan birleşme partisinde aynı ada içerisinde nelerin yaşanacağı da herkesi büyük oranda meraklandırıyor.

 

Survivor'da Ünlüler ne kadar ücret alıyor?

 

DOKUNULMAZLIK KOLYESİ KİMİN OLDU?

 

Büyük bir heyecanla beklenen kişisel dokunulmazlık oyununda büyük bir güç gösterisinin yaşanması da dikkatlerden kaçmadı. Kısa süre içinde bir çok yarışmacının yer aldığı dokunulmazlık yarışmasında bugün kazanan da belli oldu. Uzun süren çekişmenin ardından bugünün kazanan ismi Atakan oldu.

 

Bugün kişisel dokunulmazlık oyununu kazanan Atakan'ın akşam konseyde birini söylemesi bekleniyor. Bu adayın ise kim olacağı hakkında henüz net bir açıklama gelmedi.

 

Survivor 2016'da hangi şarkılar çalıyor? Survivor 2016 müzik listesi

 

KONSEYDE KİMİN ADI YAZILDI?

 

Bugün yapılan dokunulmazlık oyunu ile birlikte Atakan'ın kazanması tüm dengeleri değiştirdi. Ünlüler Takımı'nın en güçlü ismi olan Avatar Atakan'ın kimi söyleyeceği de merak ediliyor.

 

Avatar Atakan'ın bugün yaptığı açıklamaların ardından Acun Ilıcalı, konseyde adı verilen yarışmacıyı açıkladı. Yapılan açıklamalara göre Semih'in adını veren Atakan herkesi şaşırttı. Bugün elemede adı çıkan Serkay, Gizem Kerimoğlu, Semih ve Tuğba Özay oldu.

19 YORUM
 1. LEYLA

  NAGİHAN GİTSİN

 2. huseyin yamaç

  semih kalsın hepsı gıtsın sonuçta survıvor un tadı tuzu semıh

 3. Kenan

  Ve elenen kisi serkay oldu ohbe nihayet

 4. fatih

  semih kalsın serkay gitsin

 5. Rumuz

  Karaktersiz olan semih gitsin

 6. UZMAN

  SEMİH KENDİN BEĞEMİŞ BİR KİŞİLKTİR GİTSİN

 7. Yozgatli

  Semih kalsinn kalenderli Adam

 8. Semih

  serkay kalmasın serkay gitsin

 9. alexander feleming

  hepsi gitsin

 10. leyla suleymab

  bence serkan kalsin semih gitsin

 11. aynur özsoydan

  semih yada gizem gitsin serkay kalsın

 12. Mustafa

  Semih gitsin

 13. Sevda

  Serkay kalsın gizem yada semih gitsin

 14. Natasha Rosenova

  Serkay kalsin , Semih gitsin!

 15. Fatma serttaş

  Serkay kalsın semih kerimoğlu gitsin

 16. Radi Iivano

  SERKAY KALSIN , SEMIH GITSIN.

 17. Strahil Hristov

  Serkay kalsı Gizem yada semih gitsin

 18. Babamurat Koyliyev

  SEMIH KALSIN ,SERKAY GITSIN

 19. Aylin oguz

  Serkay kalsin gizem veya Semih gitsin!

 • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.