SON DAKİKA

Survivor 10 Mayıs elenen kim oldu? acunn.com Survivor halk oylaması sonuçları! İşte Elenen İsim ve oylama sıralaması

>
Survivor 10 Mayıs elenen kim oldu? acunn.com Survivor halk oylaması sonuçları! İşte Elenen İsim ve oylama sıralaması
TV8 ekranlarının en çok takip edilen yarışması Survivor'da bugün yapılan yeni oylama ile birlikte sıralama ANASAYFAHABERLERİ.COM'da. İşte Survivor'a veda eden isim:

Survivor'da heyecan her geçen gün büyüyor. Büyük finalin en kısa zamanda yapılacağı Survivor'da Kıbrıs'a gitmek için heyecan da kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda bir çok kişinin elenmesine neden olan Survivor yarışmacıları, kendilerinin Kıbrıs'a gitmesi için ellerinde geleni yapıyor.

 

Türlü entrikaların döndüğü Survivor adasında Ünlüler ve Gönüllüler'in de bir araya gelmesi daha büyük sorunları beraberinde getirmeye devam ediyor. Genel olarak aynı adada yaşamanın zorlukları ile karşı karşıya kalan Ünlüler ve Gönüllüler Takımı, bir an önce Kıbrıs finaline gitmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Genel olarak büyük sıkıntıları yaşandığı Survivor'da birbirinden farklı durumlar da karşı karşıya gelmeye devam ediyor. Takımlar arasında yaşanan değişimler ve dengeler oyları da değiştirmeye devam ediyor.

 

Son zamanlarda istedikleri gibi oy alamayan Ünlüler Takımı, büyük sorunlarla karşı karşıya kalırken, Gönüllüler Takımı, konseye gitmemek için ellerinden gelenin en iyisini yapıyor. Gönüllüler Takımı'nın Kıbrıs rüyası devam ederken, Ünlüler Takımı, her geçen gün azalmaya devam ediyor.

 

SEMİH YAŞANANLARDAN DOLAYI KAN KAYBEDİYOR

 

İlk Survivor'a geldiği zamanlarda çok güçlü bir isim olan Semih Öztürk, bir anda herkesin beğenisini kazanmıştı. Büyük oranda herkesin sevdiği isimlerden biri olan ve daha önce de Ütopya'da yer alan Semih Öztürk, bu durumun ardından farklı bir karar almış ve herkesi şaşırtmıştı. Survivor'da yer aldıktan sonra herkesin beğenisini kazanan ve elemelerde adı verildiği halde, sürekli birinci çıkan Semih Öztürk, daha sonra Ünlüler Takımı'na geçmişti.

 

Ünlüler Takımı'na geçtikten sonra tamamen strateji değiştiren Semih Öztürk'ün oyunlarda iyi performanslar gösterememesi ve her geçen gün farklı bir taktik uygulaması da gözlerden kaçmadı. Uzun zamandır alınan bu karar nedeniyle Semih Öztürk'ün kan kaybetmesi ve genel olarak sıralamalarda düşmesi, daha büyük sıkıntıları da beraberinde getirdi. Çok uzun zamandır herkesin takibinde olan Semih'in bir süredir oyunlarda iyi performans gösterememesi ve aynı zamanda da Atakan ile atışması daha büyük sıkıntıları da beraberinde getirdi. Bu durumlar nedeniyle oy kaybeden Semih, Serkay ile çıktığı oylamada ikinci olarak büyük bir şok yaşadı.

 

İkinci olduğunun henüz farkında olmayan Semih Öztürk'ün ne zaman strateji değiştireceği ise henüz bilinmiyor. Bu durum nedeniyle de herkesin yakın markajı altına giren Semih Öztürk, artık sevilen değil nefret edilen bir adam haline dönüşmeye devam ediyor.

 

GÖNÜLLÜLER TAKIMI'NDA NELER OLUYOR?

 

Gönüllüler Takımı'nda gerilim her geçen gün artmaya devam ediyor. Gizem Kerimoğlu ile giderek yakınlaşmaya devam eden Gönüllüler Takımı ile Gizem Memiç arasında büyük sorunlar yaşanıyor. Yaşadıklarından dolayı son derece pişmanlık yaşayan Gizem Memiç, meydana gelen olaylardan dolayı büyük bir gerginlik yaşıyor.

 

Genel olarak Gizem Kerimoğlu'na olan yakınlaşmadan dert yanan Gizem Memiç, bu konuda çok büyük sıkıntılar çektiğini ifade ediyor. Meydana gelen olaylardan son derece rahatsız olan Gizem Memiç, bu durum nedeniyle Gizem Kerimoğlu'ndan uzak durulması gerektiğini ifade ediyor.

 

Gönüllüler Takımı'nda en pozitif isimlerinden biri olan ve kendisini her zaman iyimser olarak adlandırılan Gizem Memiç, tam 3 aydır pişi pişirmekten dolayı büyük bir gerilim yaşadığını ifade ediyor. Genel olarak medyana gelen durumlardan hoşnut olmayan Gizem Memiç, özellikle Gizem Kerimoğlu'na karşı pişi pişirmekten büyük bir sıkıntı yaşadığını açıklıyor.

 

Gizem Memiç ile Gönüllüler Takımı arasında yaşanan gerilimin her geçen gün boyut değiştirmesi ve Gizem Kerimoğlu'nun adının her geçen gün güçlenmesi, daha büyük sorunları da beraberinde getirmek için değişimler oluşturmaya devam ediyor.

 

KATAMARAN İLE EĞLENCELİ ANLAR

 

Yapılan ödül oyununu kazanan ve oldukça güzel anlar yaşayan Ünlüler Takımı, katamaran turu ile ilginç anlar yaşadı. Bu ilginç anlarla birlikte muhteşem zamanlar geçiren Ünlüler Takımı hem karınlarını doyurdu hem de felekten bir gün yaşadı. Katamaran sayesinde mükemmel zamalar geçiren Ünlüler Takımı, tatilin tadını doyasıya çıkardı.

 

Survivor adasından kurtuldukları için memnun olan, kısa bir süreliğine mükemmler zamanların tadını çıkaran Ünlüler Takımı'nın eğlenceli zamanlar geçirmesi, adadaki yarışmacıları da bir araya getirdi. Uzun zamandır büyük gerilimlerle karşı karşıya kalan Ünlüler Takımı'na bu tatil ve bu yemek mükemmel bir ödül olarak geldi. Adadaki sorunların kısa bir süreliğine unutulduğu Ünlüler Takımı'nda bu yaşanan durum herkesi memnun etti.

 

EZGİ VE ATAKAN'A NE OLACAK?

 

Eleme potasına giren ve çok iki dost olduğu ifade edilen Atakan ve Ezgi'nin oylama sonuçlarının ne olacağı da herkes tarafından merak ediliyor. Uzun zamandır birlikte olan ve mükemmel bir dostlukları olan Atakan ile Ezgi'nin her ne kadar sevgili oldukları iddia edilse de konuya ilişkin net bir açıklamanın gelmemesi, herkesi şaşkına çevirmeye devam ediyor.

 

Eleme potasına girdikten sonra kaderlerinin ne olacağı merak edilen Atakan ve Ezgi'nin bu elemeden sonra ayrılıp ayrılmayacakları da merak ediliyor. Survivor'un en güçlü isimlerinden biri olan Atakan'ın Ezgi'den ayrılıp ayrılmayacağı ya da elenip elenmeyeceği herkes tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

 

SURVİVOR'DA BU HAFTA KİM ELENDİ?

 

Herkesin uzun zamandır merakla beklediği eleme gecesi sonunda geldi. Çok uzun zamandır büyük merakla beklenen elemede tüm sistemin değişmesi daha büyük sorunları da beraberinde getirdi. Haftada bir gün eleme yapılmasının ardından yoluna devam eden yarışmacılar artık iki dokunulmazlık oyunu geçmek zorunda.

 

Bu hafta yapılan dokunulmazlık oyunlarının tümünü kaybeden Ünlüler Takımı'nda eleme potasına Atakan, Ezgi ve Yunus Günçe çıkarılmıştı. Bu durumun ardından ise yarışmaya kimin veda edeceği merakla beklenmeye başlandı. Uzun zamandır büyük merakla beklenen oylamada kimin birinci geldiği de sonunda belli oldu. 

 

1- Atakan

2- Yunus

3- Ezgi

 

Sonuçlara göre yarışmaya veda eden isim EZGİ oldu.

Yorumlarınızı bekliyoruz

5 YORUM
 1. ali inanmaz

  sdsfdsfdsfdfd

 2. Yasin

  Kötü oldu keşke atakan gideydi çüñkü gonulleri tutuyorum

 3. fatih

  Atakan artık oyları siler süpürür

 4. Būlent yelken

  Bi iste bir oyun var

 5. Ahmet taş

  İyi oldu.unluler için

Haberin Etiketleri :
Survivor 2018 All Star Gönüllüler Takımında Kimler Yarışacak? Cumali Akgül Kimdir? MAGAZİN

Survivor 2018 All Star Gönüllüler Takımında Kimler Yarışacak? Cumali Akgül Kimdir?

Survivor 2018’in başlamasına aylar kala, kimlerin yarışacağı da büyük merak konusu. Bir tarafta Survivor’ın daha önceki sezonlarında yarışan iddialı yarışmacılarından oluşan All Star takımı yer alırken, diğer tarafta yine Gönüllüler takımı ter dökmeye devam edecek. Yarışmacıları kadar ilkleriyle çok merak edilen Survivor 2018'in ilk gönüllü yarışmacısı ve diğer gelişmeler...

 • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.