SON DAKİKA

Süper loto çekiliş sonuçları açıklandı! 28 Nisan 2016 Süper loto Sonuçları

>
Süper loto çekiliş sonuçları açıklandı! 28 Nisan 2016 Süper loto Sonuçları
Bir çok kişinin ana tercihi olan süper loto çekilişi bugün tamamlandı. Talihli sayılar ise herkesi şaşırttı.

Herkesin severek takip ettiği şans oyunlarından biri olan süper loto, bugün yine talihlilerini oldukça memnun etti. Uzun zamandır bir çok kişinin yakından takip ettiği süper loto, geçtiğimiz hafta tarihin en büyük ikramiyelerinden birini verdi. Tam 7 haftadır devrederek 20 milyon liraya ulaşan büyük ikramiye, sadece bir kişinin oldu. Herkesin hayallerini süsleyen bu ikramiye ile birlikte ise herkes süper lotoya yönelmeye başladı.

Bir çok talihlisini memnun eden süper loto, bu haftada yüzleri güldürmeyi amaçladı. Fakat şanslı sayıları bilen çıkmayınca bu haftanın büyük ikramiyesi de devretmiş oldu. Genel olarak 1 milyon 500 bin liraya ulaşan büyük ikramiye, bu durumun ardından yine herkesi heyecanlandırmaya başladı. Bugün yapılan çekiliş ile birlikte şanslı numaralar 17, 26, 33, 37, 39, 47 oldu. Doğru nuramaları bile çıkmadığı için devreden büyük ikramiyeyi kimse alamadı.

Bugün yapılan çekiliş ile birlikte 5 bilen 71 kişi 6 bin lira alırken, 4 bilen 3 bin 597 kişi toplamda 132 lira 30 kuruş, 3 bilen 65 bin 319 kişi ise 12 lira 55 kuruş ikramiye kazandı. Gelecek hafta yapılacak çekiliş ile birlikte büyük ikramiyenin 3 milyon liraya yaklaşması heyecanla bekleniyor. Gelecek haftanın talihlisinin kim olacağı da herkes tarafından merakla bekleniyor.

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.