SON DAKİKA

Son Dakika! Selami Şahin Sağlık Durumuyla İlgili Hangi Paylaşımda Bulundu?

>
Son Dakika! Selami Şahin Sağlık Durumuyla İlgili Hangi Paylaşımda Bulundu?
Sevilen sanatçı Selami Şahin'in aniden rahatsızlandığı haberinin basında duyulması üzerine hayranları da tedirgin oldu. Önceki akşam evinde bulunduğu sırada aniden rahatsızlanan ve çalışanı tarafından hastaneye kaldırılan sanatçının sağlık durumu nasıl? Başarılı yorumcu kendisini merak edenler için hangi açıklamalarda bulundu? İşte detaylar...

Sanat dünyasının sevilen ve beğenilen seslerinden sanatçı Selami Şahin’den gelen haber sevenlerini meraklandırdı. Hastaneye kaldırıldığı haberleri üzerine yakınlarını telaşlandıran ünlü sanatçının sağlık durumu nasıl? Selami Şahin, söylentileri de yapıldığı gibi ciddi bir operasyon mu geçirdi? Rahatsızlanması üzerine basında çıkan haberlerle ilgili Şahin’den hangi açıklama geldi? İşte sevilen sanatçının sağlık durumu ve geçirdiği operasyon sonrası paylaştığı mesajıyla ilgili merak edilenler…

Başarılı yorumcu ve bestekar Selami Şahin'in önceki akşam evinde fenalaştığı ve çalışanları tarafından durumun farkedilmesi üzerine hastaneye kaldırıldığı yönünde iddialar ortaya atılmıştı. Öte yandan bu haberin ardından Etiler Ulus’ta bulunan bir hastanede Selami Şahin'e kalp anjiyosu yapıldığı öne sürülmüştü. Ulus Liv Hospital’de rutin Anjiyo olduğu öğrenilen Selami Şahin, çıkan sonuçla rahat bir nefes aldığı öğrenildi. 

Ünlü sanatçı Şahin, hakkında çıkan haberlerden sonra sağlık durumuyla ilgili kendisini merak eden sevenleri için Instagram hesabından bir açıklama paylaştı. İşte sanatçının o açıklaması; “Dün akşam yalnızca soğuk algınlığına bağlı olarak bir sağlık kuruluşuna başvurdum. Ortada ciddi bir durum yoktur, sağlık durumum yerindedir. Geçmiş olsun dilekleri yollayan tüm sevenlerime teşekkür eder, konserlerimizde görüşmeyi dilerim. Sevgilerimle.” 69 yaşında olan ve hâlâ sahnelerin en çok iş yapan sanatçılarından Selami Şahin’in başta Zeki Müren, Bülent Ersoy ve İbrahim Tatlıses gibi birçok önemli isme şarkı vermiş ve 300'den fazla da bestesi var. Kendinden 22 yaş küçük Didem Hanım ile 31 yıldır evli olan sanatçının Lider, Emirhan ve İrem adında 3 çocuğu bulunuyor.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.