SON DAKİKA

Son Dakika! Melih Gökçek İstifasını Bugün Veriyor Mu?

>
Son Dakika! Melih Gökçek İstifasını Bugün Veriyor Mu?
Son dakika haberlerine göre Melih Gökçek’in bugün istifası edeceği beklentiler arasında! Peki, yerine gelecek isimle ilgili bir açıklama yapıldı mı? AK Parti yönetimi tarafından istifası istendiği iddia edilen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’le ilgili merak edilen gelişmeler…

Ak Partili Belediye Başkanlarının istifalarına bir yenisi daha mı eklenecek? İstanbul’dan Ankara’ya giden Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile son görüşeceği belirtilen Melih Gökçek’in görüşmesinde hangi konulara yer verildi? İstifası istendiği artık neredeyse kesinleşmiş olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek'in, istifa etmemek için Başbakan Binali Yıldırım'dan aracı olmasını talep ettiği de gelen söylentiler arasında. “Son bir kez” Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüşmek istediği kulislerde konuşulurken; havaalanında özel görüşme şansı bulamayan Gökçek’in, Erdoğan’la ayak üstü sohbet ettiği belirtildi.

Dedikoduların ardı arkası kesilmiyor. Öte yandan Gökçek’in hem Dikmen’deki başkanlık konutunda hem de belediyedeki makam odasındaki kişisel eşyalarını topladığı belirtiliyor. İstifa etmesine artık kesin gözüyle bakılan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in yerine gelecek isimde tartışmaların bir diğer odağı. Gelen haberlere göre 28 Şubat döneminde düzenlediği Kudüs gecesiyle gündeme gelen Sincan eski belediye başkanı ve şuan Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclisi AKP Grup Başkanvekili olan Bekir Yıldız'ın yeni başkan olarak atanacağı söylentiler arasında.

Geçtiğimiz haftalarda Kadir Topbaş'ın da Belediye Meclisi’ndeki AK Partili üyelerin karşı oy kullanmalarıyla istifa ettirildiği söylentileri duyulmuştu. Aynı şekilde "Ankara Belediye Meclisi’ndeki AK Partili üyelere Melih Gökçek karşıtı oy kullanmaları talimatı verilmiş" diyen Ahmet Hakan, Melih Gökçek'in bu hafta "istifa ediyorum" kararı alarak onurlu bir çıkış sergilediğini belirtti.

Haberin Etiketleri :
Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.