SON DAKİKA

Son Dakika! IŞİD Kilis'e saldırdı! Çok sayıda yaralı var

>
Son Dakika! IŞİD Kilis'e saldırdı! Çok sayıda yaralı var
Uzun zamandır büyük sorunlar yaşayan Kilis'e bugün yine saldırı düzenlendi. Saldırıda bir kişi hayatını kaybetti.

Mart ayının sonundan bu yana büyük sorunlarla karşı karşıya kalmaya devam eden Kilis, bugün akşam saatlerinde yine bombaların hedefi oldu. Bugün akşam saatlerinde Suriye tarafından atılan bombalar Kilis'te bir eve isabet etti. Evin içerisinde bulunan bir kişinin hayatını kaybettiğini ifade eden yetkililer, iki kişinin de yaralandığını kaydetti.

Henüz saatler önce bombalı saldırı sonucu bir kişinin hayatını kaybettiği Kilis'te yine bir vatandaşın hayatını kaybetmesi büyük sorunları da beraberinde getirdi. Bu durum nedeniyle de büyük sorunlarla karşı karşıya kalan Kilis halkı isyan ediyor. Kendileri için artık bir çözüm bulunmasını isteyen Kilisliler kimsenin ölmesini istemiyor.

SALDIRI SONRASI YANGIN ÇIKTI!

Kilis'te meydana gelen saldırının ardından roketin isabet ettiği apartmanda yangın çıktı. Yangını söndürmek için gelen itfaiye ekipleri ise oldukça büyük zorluklarla karşı karşıya kaldı. Uzun süre kontrol altına alınmaya çalışan yangın, çevre apartmanda oturanları da tedirgin etti.

Bir yandan roket tehlikesi bir yandan da yangın tehlikesi ile karşı karşıya kalan Kilis halkı, yaşananlar yüzünden büyük tedirginlik yaşamaya devam ediyor. Kilis'te yaralanan kişilerin tedavileri devam ederken, bugün akşam üzeri yapılan saldırlarla birlikte hayatını kaybeden bir kişiyle toplamda 20 vatandaş hayatını kaybetti.

Kilis'in uzun zamandır IŞİD tarafından bombalanmaya devam ediyor. Bu süreç içerisinde hayatını kaybeden 20 kişi ile birlikte çok sayıda yaralı tedavi edilmeye devam ediliyor. Devlet yetkililerinin bu duruma nasıl bir çözüm getirecekleri ve Kilis için ne karar alacakları da merak ediliyor.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.