SON DAKİKA

Son Dakika Büyük Uyuşturucu Kaçakçısı İzmir'de Yakalandı

>
Son Dakika Büyük Uyuşturucu Kaçakçısı İzmir'de Yakalandı
Polisin uzun süredir takipte olduğu Ankara'nın en büyük uyuşturucu kaçakçılarından olarak tanınan Kadir İnan nihayet yakalandı. Adı sadece uyuşturucu kaçakçılığına karışmayan aynı zamanda başka suçlardan da aranan suçlu ve beraberindeki suç ortakları da Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri tarafından yakalandığı belirtildi.

Organize suç örgütü liderlerinden olan Kadir İnan’ın Ankara’ya getirildiği öğrenildi. İzmir’de gözaltına alındığı bilinen ve Ankara'nın en büyük uyuşturucu kaçakçılarından İnan’ın bir süredir takip altında olduğu biliniyordu. Emniyet yetkililerinin verdiği bilgilere göre, uyuşturucu kaçakçılığı dışında silahlı olaylarında faili olduğu tespit edilen İnan’ın yakalanmasına ilişkin son gelişmeler…

Ankara İstihbarat Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından sürdürülen arama çalışmaları kapsamında, İzmir'de olduğu bilinen ve bir süredir takip edilen Kadir İnan ile beraberindeki 4 kişinin izinin tespit edildiği öğrenildi. Polis ekiplerinin düzenlediği operasyon ile İzmir'deki bir alışveriş merkezinde gözaltına alınan suçluların ardından başkente getirildiği belirtildi. Organize suç örgütünün elebaşı ve Ankara'nın en büyük uyuşturucu kaçakçısı olduğu anlaşılan, aynı zamanda cezaevi firarisi Kadir İnan ve beraberindeki 4 kişi, Ankara Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerinin başarılı operasyonu ile gözaltına alındı.

Bir haber ajansının emniyet yetkililerinden alınan bilgilere göre, Ankara'da gerçekleştirilen birçok uyuşturucu kaçakçılığının dışında silahlı olaylarında faili olduğu tespit edilen ve 14 ayrı suçtan aranan cezaevi firarisi İnan'ın, Türkiye'ye yasadışı yollardan geldiğinin tespit edildiği belirtildi. Bu haberin öğrenilmesinin ardından Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri tarafından suç örgütünün elebaşı ve beraberindekiler takibe alınmıştı. İzmir’de oldukları belirlenen suçlular polis ekiplerinin başarılı operasyonları sayesinde kıskıvrak yakalandı. İzmir Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerin ardından gece saatlerinde Ankara’ya getirildikleri öğrenilen İnan ve beraberindeki 4 kişi, özel harekat ekiplerinin geniş güvenlik önlemleri altında Ankara Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

Haberin Etiketleri :
Son Dakika! ÖSYM 2018 Sınav Takvimini Yayınladı. KPSS Ne Zaman Yapılacak? EĞİTİM

Son Dakika! ÖSYM 2018 Sınav Takvimini Yayınladı. KPSS Ne Zaman Yapılacak?

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM) 2018 yılı içerisinde gerçekleştirilecek olan sınavlara ilişkin sınav takvimi açıklandı. Geçtiğimiz yılların aksine birçok sınav tarihinde büyük değişiklikler var. Sınavlara hazırlanan adayların eleştirilerinin odağında olan yeni sınav takviminden merak edilen sınav ve sonuç açıklama tarihlerinin detayı...

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.