SON DAKİKA

Son Dakika! Ankara'daki Saldırıyı IŞİD Mi Gerçekleştirdi?

>
Son Dakika! Ankara'daki Saldırıyı IŞİD Mi Gerçekleştirdi?
Dünya'nın en büyük terör gruplarından biri olan IŞİD'in Ankara'daki saldırıyı gerçekleştirdiği düşünülüyor. Konu ile alakalı IŞİD'den hala net bir açıklama gelmedi.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Ankara'da dün sabah saatlerinde meydana gelen saldırının ardından olaylar bir türlü durdurulamıyor. Canlı bombalar tarafından gerçekleştirilen saldırılarda bir çok vatandaşın hayatını kaybetmesi büyük bir infial yarattı.

Ülke genelinde büyük bir kaos hakimken, IŞİD'in saldırısı olduğu ve bu saldırının IŞİD militanları tarafından yapıldığı iddia edildi. İddialara göre Suruç'ta yaşanan katliamın da sorumlusu IŞİD idi. Konu ile alakalı IŞİD hiç bir zaman saldırıyı üstlenmedi. Suruç'ta yaşanan saldırının ardından ülkemizde bir kaos ortamı yaşanmış ve ardından da terör olayları başlayarak, çözüm süreci askıya alınmıştı.

Erzurum'da Kalleş Saldırı! 2 Askerimiz Şehit Düştü!

Tüm bu olayların ardından dün sabah saatlerinde Barış Mitingi yapılması planlanan Ankara'da iki adet bomba bir kişinin hayatına mal oldu. Ankara'da yaşanan saldırıların ardından Suruç'ta yaşanan patlama ile benzerlik göstermesi akıllara IŞİD sorusunu getirdi.

IŞİD resmi olarak saldırının kendi militanları tarafından gerçekleştirildiği hakkında bir açıklamada bulunmadı. Bunun yanı sıra DAEŞ, kendi Twitter hesabından saldırıyı yapanları kutladı. Saldırıyı kabullenmeyen DAEŞ, başka açıklamada bulunmadı. Böylikle saldırının kim tarafından gerçekleştirildiği hala gizemini koruyor.

HDP Ankara'daki Saldırıda Ölenleri Açıkladı! Ölü Sayısı Gerçekten 128 Mi?

12 Ekim'de Okullar Tatil Mi? Ulusal Yastan Dolayı Okullar Tatil Mi Edildi?

IŞİD Türkiye sınırında bomba yüklü araçla intihar saldırısı gerçekleştirdi
18 yaşında ki kız mı gerçekleştirdi?
IŞİD hedeflerine 3 günde 23 hava saldırısı
Sınırda son dakika! YPG IŞİD i havaya uçurdu
Vatandaşlar  Türkiye savaşa mı gidiyor?  sorusuna yanıt arıyor
Gözlemevi IŞİD in öğle saatlerinde kentte bombalı araçla bir saldırı daha düzenlendiğini açıkladı. Saldırı Türkiye tarafındaki güvenlik kameraları ...

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.