SON DAKİKA

Siparişleri Whatshapp'a Taşıdı Satışlar Tavan Yaptı!

>
Siparişleri Whatshapp'a Taşıdı Satışlar Tavan Yaptı!
Yalova'da bir kahvehane sahibi, telsiz sisteminin masrafından bıktığı için siparişlerini whatshapptan almaya başlayınca siparişleri eskiye oranla büyük bir artış gösterdi.

Yalova'da 15 yıldır kahvehane işleten Ali Kazım Köksal, çay siparişlerini almak için diyafon sistemini kullanıyordu. Kısa bir süre önce diyafon sisteminde sorunlar yaşanmaya başlayınca, teknolojiden yararlanıp telsiz kullanmaya başladı. Fakat telsizi kullanabilmek için, sipariş vermek isteyen her müşterinin telsiz sahibi olması gerektiğini fark eden Köksal, çareyi whatshapp kullanmakta buldu. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte herkesin akıllı telefon sahibi olmasından hareketle siparişlerini whatshapptan almaya başladı. Kısa bir süre sonra, kazancından memnun olduğunu ifade etti.  

Siparişleri Whatshapp

Satışlardan Çok Memnunum

  Müşterilerinin de durumdan oldukça memnun olduğunu belirten Köksal, "Müşterilerimin çay siparişi verebilmesi için her dükkana telsiz vermek zorundaydım. Bu durumda çok daha fazla zarara uğrayacağımı fark ettim. Daha sonra aklıma internet üzerinden mesajlaşma yöntemi geldi. Herkesin akıllı telefon sahibi olması fikrimin uygulanmaya oldukça uygun olduğunu gösteriyordu. Hiç vakit kaybetmeden durumu müşterilerimle paylaştım. Uygulamaya yeni başladığım günlerde müşterilerin kullanmakta oldukça zorlandılar. Fakat hepsiyle tek tek ilgilendim, nasıl yapacaklarını gösterdim. Uygulama sayesinde satışlarda yüzde 50 oranında artış oldu. Durumdan çok memnunuz" dedi.

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.