SON DAKİKA

Sıla'yı Konserinde Sevgilisi Ahmet Kural Yalnız Bırakmadı

>
Sıla'yı Konserinde Sevgilisi Ahmet Kural Yalnız Bırakmadı
Harbiye Açık Konserleri devam eden Sıla'ya sevgilisinden sürpriz. Magazin gündeminin çok konuşulan ancak bir türlü birlikte görüntü vermeyen çifti nihayet el ele görüntülendi. Sıla'nın konserini en önde izleyen Ahmet Kural'dan ilişkilerine dair önemli açıklamalar geldi. Evlilik hakkında sorular yöneltilen Kural, bakın hangi açıklamalarda bulundu?

Magazin dünyasının çok konuşulan çiftlerinden Sıla ve Ahmet Kural nihayet birlikte görüntülendi. Bir süredir gizli kapaklı aşk yaşadıkları bilinen ikilinin fotoğrafları da birer birer ortaya çıkmaya devam ediyor. Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde 5 günlük konser maratonu devam eden Sıla’yı, konser serisinin dördüncü akşamında yalnız bırakmayan Ahmet Kural bu sefer kameralardan kaçmadı. Muhabirlerin sorularını da yanıtlayan ünlü oyuncudan flaş açıklamalar var.

Sıla’nın Harbiye konser serisinin geçtiğimiz akşamki bölümünde oyuncu sevgilisi Ahmet Kural güzel şarkıcıyı yalnız bırakmadı. 3 saatten fazla sahnede kalan ve 40 şarkı seslendiren başarılı sanatçı hayranlarını mest etti. Konseri en önde izleyen Ahmet Kural’ın heyecanı gözden kaçmazken, basın mensuplarının sorularına içtenlikle cevap vermesi de şaşırttı. Bir arkadaş ortamında tanıştıklarını belirten Kural; ilişkilerinin şimdilik iyi gittiğini evlilik için konuşmanın erken olduğunu ve bu işlerin nasip kısmet işi olduğunu ifade etti.

Sıla’nın konserleri nedeniyle tatil fırsatlarının olmadığına değinen Ahmet Kural, kendisinde bir film projesinin devam ettiğini ve isterse Sıla’nın da filmde rol alabileceğini belirtti. Saklandıkları yönündeki iddialar içinde “öyle bir durum yok, elini tutar çıkarım” diyen başarılı oyuncu konserin ardından sevgilisinin elini tutup Swissotel'e geçtiler. Otoparkta bekleyen basın mensupları fark eden sevgililer arabalarının camını açıp selam vermeyi de unutmadılar. Gazeteciler tarafından ilk defa birlikte görüntülenen Sıla ile Ahmet Kural'ın çok neşeli ve mutlu oldukları her hallerinden belliydi.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.