SON DAKİKA

Seda Sayan canlı yayında evlenecek!

>
Seda Sayan canlı yayında evlenecek!
Ekranların sevilen sunucularından biri olan Seda Sayan sevgilisi Erkan Çelik ile canlı yayında evlenmek için hazırlık yapacak.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Ekranların sevilen sunucularından biri olan Seda Sayan, bir süredir Evleneceksen Gel yarışmasında sunuculuk yapıyor. Evleneceksen Gel yarışmasında bir çok kişiyi evlendiren Seda Sayan bu durumun ardından canlı yayında evlenme teklifi aldı.

Uzun zamandır şarkıcı Erkan Çelik ile aşk yaşayan Seda Sayan, ilişkisini kameralardan uzak yaşıyordu. Bu durumun ardından ise bugün büyük bir şok yaşayan Seda Sayan, Erkan Çelik'i bir anda locada görünce ne yapacağını şaşırdı. Seda Sayan'ın Erkan Çelik'i bir anda karşısında görmesini ise kameralar saniye saniye çekti. İlk kez kameralar önüne çıkan Seda Sayan ve Erkan Çelik, birlikte şarkı söyledi.

Gülşen evleniyor mu? Gülşen'in sevgilisi kim?

Seda Sayan'ın bugün doğum günü olması nedeniyle canlı yayına bağlanan Sayan'ın annesi, kızına duygusal açıklamalarda bulundu. Duygusal sözlerin ardından gözleri dolan Seda Sayan'ı ise Erkan Çelik teselli etti. Erkan Çelik, herkesi şaşırtacak bir hamlede bulunarak annesinden Seda Sayan'ı istedi.

Canlı yayında evlenmek istediğini de belirten Erkan Çelik, herkesi bu hareketiyle şaşırttı. Seda Sayan'ın annesinden onayı alan Erkan Çelik mutluluktan havalara uçtu.

Evlenecek Gel Star Tv canlı yayında neler yaşanacak? izle u2013 (22 Aralık) 2015
Star TV Evleneceksen Gel Seda Sayan amp; Uğur Aslan Canlı Yayın İzle- 18 Kasım Çarşamba
Seda Sayan Canlı Yayında Rejiyi Azarladı.
Edirne Valisi Şahinden, Evlenecek Çifte Canlı Yayında  Sürpriz. Ünlü sanatçı Seda Sayan ...
Seda Sayan ı şoke eden Gelin adayı kim? Ekranların fenomen İzdivaç proğram ı 1 Mayıs Cuma canlı yayında neler olacağı ise merak konusu!
Evleneceksen Gel Son Bölüm izle 28 Aralık 2015 Pazartesi Seda Sayan Canlı Yayın Star TV - Yafta Haber Pozisyonu
Star TV Evleneceksen 9 Kasım 2015 Pazartesi Canlı Yayın-İzle-Evleneceksen Gel Seda Sayan
Ekranların vaz geçilmez izdivaç proğram ı Uur Aslan ve Seda Sayan ile Evleneceksen Gel proğram ında hafta içi her gün yayınlanmaya devam ediyor.
Evleneceksen Gel 23 Nisan perşembe izle Show TV canlı izle 23 Nisan kimler evlenecek?

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.