SON DAKİKA

Seda Sayan Zuhal Topal'a savaş açtı!

>
Seda Sayan Zuhal Topal'a savaş açtı!
Uzun zamandır izdivaç programı yapan Seda Sayan rakibi Zuhal Topal'a dava açtı. Nedeni ise herkesi şaşırttı.

Ekranlarda reyting savaşları kaldığı yerden devam ediyor. Uzun zamandır yayınlanan yeni bölümleriyle izleyicilerin karşısına çıkan Zuhal Topal, geçtiğimiz günlerde stüdyoda büyük bir şok yaşamıştı. Bu şok ile birlikte büyük sıkıntılar yaşayan Zuhal Topal daha sonra durumu toparlayamamıştı. Zuhal Topal'ın programında bir damat adayının kalkıp tepki göstermesi ve şehitler varken birini oynatmanın ayıp kaçtığını anlatması olayların akışını da değiştirdi.

Kısa süre içinde büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalan Zuhal Topal, programında hem de canlı yayında bu tarz bir olayın gündeme gelmesinden son derece rahatsız olmuştu. Bu durumun ardından ise Zuhal Topal ekranlara çıkıp açıklama yapmıştı. Bu durumu tezgahlayanın Seda Sayan ve sevgilisi Erkan Çelşk olduğunu kaydeden Zuhal Topal, bu konuda üzgün olduğunu ifade etmişti. Zuhal Topal'ın bu açıklamalarının ardından ise Seda Sayan harekete geçti. Yaptığı açıklamalar ve Instagram üzerinden yayınladığı ifadelerle birlikte Zuhal Topal'a dava açtığını bildirdi.

ZUHAL TOPAL İLE DAVALIK OLDU!

Uzun zamandır büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalan ve ardından da hakkında yeni iddialar ortaya atılan Seda Sayan bu işin peşini bırakmayacağını açıkladı. En kısa zamanda konu ile alakalı olarak başvuruda bulunacağını ifade eden Seda Sayan, söz konusu herkesen şikayetçi olacağını ve çözümü de hukuki yollardan arayacağını kaydetti. Zuhal Topal'ın ise bu durumdan sonra açıklamada bulunmaması herkeste büyük şaşkınlık yarattı.

İrem Derici Rıza Esendemir'den sonra depresyona girdi!

 

Survivor'da şok kavga! Mehmet diskalifiye mi edilecek?

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.