SON DAKİKA

Seda Sayan Okan Bayülgen'e ateş püskürdü! İkili arasında neler oluyor?

>
Seda Sayan Okan Bayülgen'e ateş püskürdü! İkili arasında neler oluyor?
Ekranların sevilen sunucularından biri olan Seda Sayan, Okan Bayülgen için öyle şeyler dedi ki, herkes şaşırıp kaldı.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Ekranların sevilen programlarından biri olan Dada Dandinista'da dün akşam çok şaşırtıcı olaylar yaşandı. Her geçen gün yeni olaylarla izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanan Okan Bayülgen, bu hafta programında Seda Sayan'ın programını konu edindi.

Seda Sayan'ın programı ile dalga geçen ve stüdyoda kahkahaları eksik olmayan Okan Bayülgen'e çok çarpıcı açıklama Seda Sayan'dan geldi. Seda Sayan Okan Bayülgen'e demediğini bırakmadı. Star Tv'yi kapattığını ve programının her geçen gün daha da büyüdüğünü açıklayan Seda Sayan, Okan Bayülgen'in giyinecek yer bile bulamadığını açıkladı.

Fahriye Evcen'i görenler tanıyamadı!

Star Tv'yi kendisinin kapatmasından dolayı Okan Bayülgen'in sık sık kendisine sataştığını ve bu durumdan çok sıkıldığını açıklayan Seda Sayan, bir dahaki sefere çok çarpıcı bir harekette bulunacağını bildirdi. Sözleri ile Okan Bayülgen'i çok sert bir şekilde uyaran Seda Sayan, bu durumun ardından herkeste büyük şaşkınlık yarattı.

Seda Sayan'ın sözleri karşısında sessizliğini koruyan Okan Bayülgen'in başarılı sunucuya ne cevap vereceği herkes tarafından merak ediliyor.

Cimri şarkıcı Emrah oğlu için servet harcadı!

 

Ayşenur Balcı'dan aylar sonra herkesi şoke eden açıklama!

 

Seda Sayan. Paylaş. Ünlü sanatçı Seda Sayan, Okan Bayülgen e ateş püskürdü.
Ünlü sanatçı Seda Sayan, Okan Bayülgen e ateş püskürdü. Sayan programında kendisini eleştiren Bayülgen e tepkisini Instagram hesabından paylaştığı yazıyla ...
Okan Bayülgen 15 yıl sonra radyoda
Okan Bayülgen: Biseksüel olduğumu sandım

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.