SON DAKİKA

Şaşırtan Gülben Ergen Açıklamaları Olay Yaratacak!

>
Şaşırtan Gülben Ergen Açıklamaları Olay Yaratacak!
27 Ocak Cuma gecesi katıldığı Beyaz Show’da Mahsun Kırmızıgül’ün açıklamaları ile şok yaşayan Gülben Ergen gündemden düşmüyor. Vezir Parmağı filminin oyuncularını ağırlayan Beyaz Show'da adeta potlar havada uçuştu. Ergen hayranlarını şaşırtan o gecenin merak edilen detayları...

Geçtiğimiz gece katıldığı Beyaz Show’da Mahsun Kırmızıgül’ün açıklamaları ile şok yaşayan Gülben Ergen gündemden düşmüyor. Vezir Parmağı filminde birlikte rol aldıkları Ergen hakkında Kırmızıgül’ün yaptığı yorumlar ile izleyenleri de şaşırttı. Filmin çekimleri sırasında önce filmin çekimleri esnasında boşandığı eşi Erhan Çelik’in geldiğini sonra eski eşi Mustafa Erdoğan’ın geldiğini belirten Mahsun Kırmızıgül, Gülben Ergen için “6 kocalı hürmüz” gibi ifadelerini kullandı.

Kanal D ekranlarında dün akşam yayınlanan Beyaz Show birbirinden eğlenceli konukları ile izleyenlerine yine eğlenceli dakikalar yaşattı. Vezir Parmağı filminin oyuncularını ağırlayan tv programında adeta potlar havada uçuştu. Oyuncuların film hakkında sohbet ettikleri esnada Gülben Ergen’in özel hayatının da gündemi geldiği programda Mahsun Kırmızıgül’ün açıklamaları geceye damgasını vurdu. Vezir Parmağı setini ziyaret eden Gülben Ergen eşlerinden ötürü 6 kocalı hürmüz açıklaması hem Ergen’i hem de stüdyoda bulunanları şoke etti.

Öte yandan bir diğer tv programında ise Gülben Ergen hakkında olay yaratan açıklamalar vardı. Son günlerde referanduma destek için birçok ünlü düşüncesini ifade eden videolarını sosyal medya hesaplarından yayınlamaya devam ediyor. Program sunucusu Cem Küçük’ün hedefinde olan ünlülerden biride Gülben Ergendi. Düşüncesini belli etmediği için Ergen hakkında ağır ithamlarda bulunan Küçük’ün sözlerinin de uzun süre şok etkisi yaratacağı görülüyor. Uzun süre gündemden düşmeyecek konu hakkında Gülben Ergen ise sessizliğini korumaya devam ediyor.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.