SON DAKİKA

Sakarya'da Dev Fare Alarmı!

>
Sakarya'da Dev Fare Alarmı!
Sakarya esnafının yakaladığı fare sosyal medyayı salladı. Fare büyük bir panik yarattı.

Sakarya'da önceki gün fare dehşeti yaşandı. Atatürk Sanayi’de yakalanan farenin fotoğrafının sosyal medyada paylaşılması beraberinde bir çok soruyu da getirdi. p Fotoğraf,photoshop mu yoksa gerçek mi? Dev farenin fotoğrafı sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı.

Atatürk Sanayi'de cumartesi günü bir esnaf, işyerinde büyük uğraş sonrası fare yakaladı.  Çektiği fotoğrafı Facebook'ta “Atatürk Sanayi’de dev fare yakalandı” şeklinde paylaşan esnaf, büyük ilgi gördü. Bir anda fotoğrafa yorumlar yağmaya başladı. Esnaf aylardır dev farelerle boğuştuklarını ve durumu defalarca yetkililere ilettiklerini ama kimsenin ilgilenmediğini belirtti. 
Herkes fotoğrafın gerçek olup olmadığını merak ederken farenin fotoğrafını paylaşan esnaf Mustafa Kamacı, fotoğraftaki farenin gerçek olduğu bilgisini vermeyi de ihmal etmedi.

Atatürk Sanayi Koruma Derneği Talat Karabaşoğlu da, durumla ilgili olarak bir süredir fare sıkıntısı yaşadıklarını belirterek “ Bizi farelerden kurtarın, bıktık artık” dedi.

Sakarya da Dev Fare Alarmı! Resim - 3
Sakarya da Dev Fare Alarmı! Resim - 2

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.