SON DAKİKA

Rüzgar Erkoçlar Nikah Tarihini Verdi

>
Rüzgar Erkoçlar Nikah Tarihini Verdi
Uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Tuğba Beyazoğlu ile evlilik yolunda ilk adımı atan oyuncu Rüzgar Erkoçlar nisan ayında sürpriz bir şekilde nişanlamıştı. Her yaptığı çok konuşulan ve olay olan Erkoçlar uzun süredir kameralara görünmüyordu. Tatil için gittikleri Bodrumda magazincilere yakalanan ikili beklenen tarihi verdi.

Rüzgar Erkoçlar ve Tuğba Beyazoğlu’ndan sürpriz haber geldi. Geçtiğimiz aylarda evlilik yolunda ilk adımı atan ve nişan takan ikili ne zaman evleniyor? Erkoçlar ve Beyazoğlu çifti düğün tarihini belirledi mi? Bodrum’da nişanlısı Tuğba Beyazoğlu ile magazincilerin kameralarına yakalanan Rüzgar Erkoçlar tarihi verdi. Magazin gündeminin çok konuşulan çiftlerinden olan ikili nikah masasına ne zaman oturuyor? Merak edilenler yazımızda…

Üç yıl önce verdiği bir kararla cinsiyet değiştirme ameliyatı geçiren ve bu kararıyla adından çok söz ettiren Rüzgar Erkoçlar, düğün tarihini verdi. Kız arkadaşı Tuğba Beyazoğlu ile geçtiğimiz nisan ayında yüzük takan Erkoçlar, “Kısmetse eylül ayında nikâh masasına oturacağız” şeklinde açıklamalarda bulundu. Daha önce evlilik hakkında sorulan soruları yanıtlayan ünlü oyuncu, “Nişanda nasıl örf ve adetlere uyduysak düğünde de uyacağız” şeklinde yanıt vermişti.

10 yaşından beri Gaye Sökmen Ajans'a bağlı olarak çalışan ve reklam filmleriyle başlayarak televizyon dünyasında çeşitli projelerde yer alan Rüzgar Erkoçlar; 26 Mart 1986 tarihinde İstanbul'da Nil Erkoçlar olarak dünyaya geldi. Lise eğitimini bitirdikten sonra sinema oyunculuğu okuyan Erkoçlar, birçok tanınan isimle çalıştı. 2013 yılının başında geçirdiği operasyonla erkek olarak Rüzgar Erkoçlar adını aldı. Aynı dönemlerde verdiği bir röportajında iki yıldır hormon tedavisi gördüğünü ve üç hafta öncesinde de cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirdiğini açıklamıştı.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.