SON DAKİKA

Ramazan'da pide fiyatlarına dikkat! Yüksek fiyattan pide almayın!

>
Ramazan'da pide fiyatlarına dikkat! Yüksek fiyattan pide almayın!
Ramazan adım adım yaklaşırken, en çok satılan ürünlerden biri olan pideye de zam gelip gelmeyeceği merak ediliyor. Bu durumla birlikte ise yetkililer açıklamada bulunuyor.

Uzun zamandır heyecanla beklene Ramazan sonunda geldi çattı. Büyük heyecanla beklenen Ramazan'da bir çok kişi de ekonomik olarak zorlanmamak için zam gelecek ürünleri merak ediyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da rant sağlamaya çalışan bir çok esnaf, Ramazan'dan faydalanarak kendisine göre fiyatları arttırıyor. Bu fiyatlardan alınan ürünler de genel olarak vatandaşların ceplerini yakıyor.

Ramazan'ın vazgeçilmezleri arasında yer alan ve herkes tarafından Ramazan'da en çok tüketilen ürünlerden biri olan pidenin bu yıl fiyatlarının ne kadar olacağı da herkes tarafından merak ediliyor. Uzun zamandır büyük bir heyecanla beklenen pide fiyatları genel olarak çoğu kişinin de dikkatini çekmeye devam ediyor.

Bu yıla özel pide fiyatları hakkında açıklamalarda bulunan yetkililer, genel olarak pide fiyatlarında büyük bir artışın beklenmediğini, genel olarak bu fiyatların korunacağını kaydetti. Şehirlere göre fiyatların değişebileceğinin altını çizen yetkililer, bir çok ilde pide fiyatlarının geçtiğimiz yıl ile aynı olacağını kaydetti.

1,5 LİRADAN SATIŞA SUNULACAK

Pidenin bu yıl da herkes gibi büyük satış rakamlarına ulaşacağını belirten yetkililer, bu yıl pidenin 1,5 liradan satışa sunulabileceğini kaydetti. Henüz net bir rakamın verilmediğini belirten yetkililer, 1,5 liradan satışa sunulan pidelerin tavan fiyatının da bu ücret olacağını kaydetti.

Emlak vergisini ödemeyenler bu tarihe dikkat!

 

Küçük çocuğu taciz eden servis şoförü tutuklandı!

 

Temmuz ayının memur ve emekli maaşları belli oldu!

 

Yargıtay'dan binlerce Bağkur'lu için erken emeklilik müjdesi!

Haberin Etiketleri :
Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.