SON DAKİKA

Ramazan ayında et fiyatlarına zam gelecek mi? Güncel et fiyatları 2016

>
Ramazan ayında et fiyatlarına zam gelecek mi? Güncel et fiyatları 2016
Ramazan ayının gelmesi ile birlikte rant sağlamaya çalışan esnaf da gün yüzüne çıktı. Türkiye'de bu durum yüzünden en çok tüketilen ürünlerden olan ete zam gelip gelmeyeceği de tartışılıyor.

Uzun zamandır büyük sıkıntıların meydana geldiği Ramazan ayları için artık yetkililer ön açıklamalarda bulunmaya devam ediyor. Kısa süre içinde gerçekleşecek olan Ramazan ayı ile birlikte, sofralar da dolup taşacak. Herkes için önemli olan bu durumla birlikte Ramazanda bir çok ürüne de zam gelip gelmeyeceği tartışılıyor. Uzun zamandır çoğu kişinin büyük merakla beklediği konu ile ilgili olarak yetkililer, özellikle et ve pide fiyatları hakkında uyarılarda bulunuyor.

Ramazan ayının gelmesi ile birlikte, rant sağlamaya çalışan bir çok esnaf, fiyatlarda da yüksek oranda oynamalara neden oluyor. Bu durumdan dolayı da açıklamalarda bulunan uzmanlar, özellikle bu yıl içerisinde et fiyatlarında herhangi bir artışın olmayacağını kaydediyor. Çok fazla tüketilen ürünlerden biri olan kırmızı et için açıklamalarda bulunan uzmanlar, bu yıl çok fazla zam alan etin, Ramazan ayında yeniden zamlanmayacağını kaydediyor.

Genel olarak fiyatları 35 ile 50 lira arasında değişen et fiyatlarının kilo başına yine aynı şekilde kalması bekleniyor. Rant sağlamaya çalışan esnaf için de araştırmaların yapılacağını belirten uzmanlar, özellikle belediyelerin bu konuda daha aktif çalışacağını kaydediyor.

Ev alanları mutlu eden yeni karar!

 

Müslümanlara karşı iğrenç ayaklanma! Domuz yağına batırılmış kurşunla saldırı!

 

Haberin Etiketleri :
Suriyeli Mültecilerin Ülkelerine Geri Dönüşü Devam Ediyor! Gün İçinden

Suriyeli Mültecilerin Ülkelerine Geri Dönüşü Devam Ediyor!

Ramazan Bayramını ülkelerinde geçirmek isteyen Suriyelilerin ülkelerine geçiş işlemleri devam ediyor. Binlerce sığınmacı ile çocuklarının yoğun katılım sağladığı geçiş işlemleri emniyet güçlerinin yoğun güvenlik önlemleri altında 23 Haziran tarihine kadar devam edecek? Hangi tarihlerde geçişler yapılamayacak? Kaç sığınmacı geri dönmeyecek? İşte yanıtları...

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.