SON DAKİKA

Poyraz Karayel'e sürpriz oyuncu!

>
Poyraz Karayel'e sürpriz oyuncu!
Ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Poyraz Karayel yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni bölümde Poyraz Karayel'e muhteşem bir isim konuk oluyor.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Başrollerini Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli'nin paylaştığı Poyraz Karayel yeni bölümleriyle izleyicilerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Yeni bölümleriyle ekranlara gelen Poyraz Karayel'de bu hafta birbirinden eşsiz sahnelerin yaşanması, izleyeneleri de heyecanlandırıyor.

Yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan Poyraz Karayel'de bu hafta diziye konuk olacak isim de çok konuşulacak. Yeni bölümüyle ekranlara gelen Poyraz Karayel'de Tolga Güleç'de diziye katılacak. Tolga Güleç'in dizide yer alacak olması herkesi derinden etkileyecek. Canlandırdığı karakterlerle herkesi şaşırtacak olan Tolga Güleç, efsane bir oyuncu olma yolunda emin adımlarla ilerleyecek.

NEŞET'E HAYAT VERECEK

Ekranlara gelen yeni bölümde Poyraz Karayel'in ve Meltem Karayel'in ağabeyi Neşet karakterine hayat verecek olan Tolga Güleç, Adil Topal'ın karanlık dünyasında uzun süre sıkıntı çekmiş bir isim olarak görev yapacak. Poyraz Karayel dizisinde yer alacak olan Tolga Güleç, şimdiden çok heyecanlı olduğunu ve önemli bir role getirildiği için de çok mutlu olduğunu açıkladı. En kısa sürede dizinin ekranlara gelmesini isteyen Tolga Güleç, bu durumun ardından da yapım ekibine teşekkür etti.

Diziye yeni katılan Tolga Güleç hemen ortama adapte olduğunu ve herhangi bir sıkıntı yaşamadığını bu konuda oyunculara ve çalışanlara teşekkür ettiğini kaydetti. Yeni bölümde ekranlara gelecek olan Tolga Güleç'in dizide ne kadar kalacağı bilinmiyor.

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan'a haciz geldi ortalık yıkıldı!

 

O Hayat Benim'de beklenmedik ayrılık!

Tolga Güleç
Tolga Güleç kimdir vikipedi
Tolga Güleç
Tolga Güleç Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu Ne? Tolga Güleç Nereli, Sevgilisi Kim? - Boykiloyas.net
Ünlü oyuncu Tolga Güleç, katıldığı bir programda şaşırtan itiraflarda bulundu.
Tolga Güleç

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.