SON DAKİKA

‘’Poyraz Karayel’’ Sefer öldü mü?

>
‘’Poyraz Karayel’’ Sefer öldü mü?
Poyraz karayel sevgilisi semayı kurtarmak için sefer canına mı kıyacak? Sefer ölcek mi? İşte detaylar...

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Dün yaşanan bölümde adlin yakalanması için meltem bahri ile işbirliği içine girecek. Fakat partide de yakalanan meltem canını tehlikeye atmamak için Adil Topalın kızı olduğunu itiraf Eder. Bunun arkasından ise meltem ilk defa hayatında babasını karşısında görme sansını yakalar.

Arkadaşlarını yalnız bırakmamak için bahriler meltemi takip etmiştir. Bu takip arkasından ise adil topalın çiftliğine Bahriler bir anda baskın yaparlar. Bundan sonra ilginç sahnelerin gelişmesi ve adil topaklın ise geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalıp yaşadığı korkular gün yüzüne çıkar. Diğer yandan ise Salih’in ölümünü poyraz Ayşegül’den saklar.

Ayşegül ise olanları aslıdan duymasının üzerini poyrazı polislere şikâyet eder. Diğer yandan sefer ve semanın yaşadıkları ise geceye damga vurdu. Seferi tuzağına düşüren adil topal zor anların yaşanmasına sebep oldu. Sefer semanın canını kurtarmak için kendisini ve yanındakileri uçuruma sürer. Gelecek bölümde seferin yaşayıp yaşamayacağı ise merak uyandıran sorular arsında yer aldı.

Poyraz Karayel middot; Kanbolat Görkem Aslan. Sefer
Poyraz Karayel Sefer öldü mü, Kanbolat Görkem diziden ayrıldı mı ? Sezon Finali 2015 !
Poyraz Karayel Sefer Öldü mü? Yeni Bölümde Varmı Yokmu Kanbolat Görkem Arslan Yaşıyormu Öldümü
Birbirinden usta isimleri oyuncu kadrosunda barındıran ve izleyenlerini ekran başına kilitleyen Poyraz Karayel dizisinde dün akşam birbirinden inanılmaz ...
Sefer öldü mü?
Poyraz Karayel
Poyraz Karayel de Sefer ve Sema barışıyor mu?

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.