SON DAKİKA

Pınar Altuğ'dan herkesi heyecanlandıran açıklama!

>
Pınar Altuğ'dan herkesi heyecanlandıran açıklama!
Son olarak Çocuklar Duymasın dizisiyle ekranlara gelen ve ardından da bir proje teklifi almayan Pınar Altuğ, geçtiğimiz günlerde çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Uzun zamandır ekranlara ara veren ve bir yapımda yer almayan Pınar Altuğ, geçtiğimiz günlerde bir davette görüntülendi. Eşi Yağmur Atacan ile birlikte mutlu bir evlilik sürdüren, kızları Su ile birlikte de yaşamı tekrar öğrenen Pınar Altuğ, geçtiğimiz günlerde çok çarpıcı bir olayla ortaya çıktı.

Doğum günü partisinde eski dostlarını gören ve doyasıya eğlenen Pınar Altuğ, uzun zamandır ekranlarda olmamaktan yakındı. Son olarak çocuklar duymasın dizisiyle ekranlara geldiğini ifade eden Pınar Altuğ, bu konuda şikayetçi olduğunu ve izleyicilerinden uzak kaldığını kaydetti. İzleyicilerin kendisine de büyük baskı yaptığını ve hayranlarının her seferinde kendisini yeniden ekranlarda görmek istediğini belirten Pınar Altuğ, bu konuda kimseyi kırmayacağını açıkladı.

Pınar Altuğ, çok kısa bir zamanda yeni proje ile ekranlara geleceğini ve yeniden hayranları ile buluşacağını, bu konuda gerçek anlamda heyecanlı olduğunu açıkladı.

Dizi projesi belli değil

Yeni bir diziyle ekranlara gelecek olan Pınar Altuğ, şu an konu ile alakalı olarak bilgi vermeyeceğini kaydetti. Yeni projesi için de bir hayli zayıfladığı gözlemlenen Pınar Altuğ, dizinin önümüzdeki sezon ekranlara geleceğini ifade etti. Dizinin kanalı ve ekibi hakkında da bilgi vermeyen Pınar Altuğ, eşi Yağmur Atacan ile birlikte taksiye binerek evlerinin yolunu tuttu.

Murat Boz sonunda Enver ailesine girdi!

 

Özge Ulusoy evlilik sorularına isyan etti!

 

İşte Pınar Altuğ un en büyük sırrı!
Pınar Altuğ dan elleri için  Çıkma el bulur değiştiririz  tepkisi
PINAR ALTUĞ EKRANDAN NEDEN UZAK KALDI?
Pınar Altuğ: Ellerimi mi keseyim
Pınar Altuğ Takipçilerine İsyan Etti
Pınar Tezcan Hande Ataizi ve Pınar Altuğ a rakip oldu
Birçok ünlü çocuğunu gizliyor, fotoğrafını çektirmiyor. Ama siz Su yu gizlemiyorsunuz.

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.