SON DAKİKA

PKK'lı teröristler cemaat evinde yakalandı!

>
PKK'lı teröristler cemaat evinde yakalandı!
Son zamanlarda doğu illerinde artış gösteren operasyonların ardından, taktik değiştiren PKK, batı illerinde de huzursuzluk çıkarmak için çeşitli yöntemlere başvuruyor.

Güneydoğu'da devam eden operasyonlarla birlikte ağır darbeler almaya devam eden PKK, taktik değiştirmeye devam ediyor. Terörü batı illerinden de yaygınlaştırmak isteyen PKK, bu durumla birlikte birbirinden farklı adımlar aıyor. Batı illerinde ilk olarak keşifler düzenleyen ve ardından da mühimmatları alarak gidip çeşitli bölgelere gömen PKK'lıların izi, emniyet birimleri tarafından sürülmeye devam ediliyor.

Geçtiğimiz günlerde Denizli'de yapılan operasyonlarla birlikte bir çok mühimmatın da ele geçirilmesi, polisi harekete geçirdi. Yapılan araştırmalar sonucunda PKK'lı teröriste ait olduğu belirlenen mühimmatlarla birlikte operasyonlar da başladı. Denizli'de cemaat evinde kaldığı öğrenilen teröristin yakalanması için geniş çaplı operasyon düzenlendi. Düzenlenen operasyon sonucunda da terörist ele geçirildi. 

Ele geçirilen D.K'nın tutuklanarak cezaevine gönderilmesine karar verilirken, cemaat evinde kalan E.A, T.P ve A.K'nin sorgularının ardından serbest bırakılmasına karar verildi.

CEMAAT EVLERİNDE PLAN YAPIYORLAR

Cemaat evlerinde kalarak hedef şaşırtmaya çalışan PKK'lılar, özellikle batı illerindeki cemaat evlerini tercih ediyorlar. Cemaat evlerine öğrenci gibi giren ve ardından da buradan işlerini yürüten PKK'lılar, çevrede sık sık denetimler de yaparak, dikkat çekmeden nereye ne saldırı düzenleyeceklerini belirliyorlar.

Türkiye'yi kan gölü haline getirmek isteyen teröristlerin bu durumlarla birlikte cemaat evlerini tercih etmesi de akıllara çeşitli soru işaretlerini getirmeye devam ediyor. Daha önce de bir çok teröristin cemaat evinde yakalanması ve orada ikamet ettiklerinin keşfedilmesi soruşturmaların da yönünü değiştirmişti.

Teröristler PKK kamplarından kaçıyor!

 

FLAŞ! Bursa'da düzenlenen bombalı eylemi o örgüt üstlendi!

 

Taşeron işçiler kadro alabilmek için sınava girecek!

Haberin Etiketleri :
Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.