SON DAKİKA

Oscar Ödül Töreni' ne Milyonluk Takılarıyla Damga Vuran Yıldız!

>
Oscar Ödül Töreni' ne  Milyonluk Takılarıyla Damga Vuran Yıldız!
Dün akşam 88. düzenlenen Oscar Ödül Tören'ninde ,kırmızı halıdan geçen dünya yıldızları milyonluk takıları ve kıyafetleriyle geceye damga vurdular!

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Dün gece 88. düzenlenen Oscar Ödül Töreni' ne sadece gösterişli kıyafetler değil, milyon dolarlık mücevherler geceye adeta damga vurdu!

88. Oscar Ödül Töreni' nde geceye Lady Gaga takmış olduğu 24 milyon dolar olan takı setiyle göz kamaştırırdı.Lady Gaga'nın kırmızı halıya gelişi ile tüm manşetleri üzerinde gören dünyaca ünlü yıldız , giymiş olduğu beyaz elbisesi ve pırlanta ile donatılmış  takılarıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Oscar Ödül Töreni' nde ,Lady Gaga gibi birçok dünya yıldızı da geceye  damga vurmayı başardı..Ama gecenin en çok dikkat çekeni ismi hiç şüphesiz Lady Gaga oldu. Oscar Ödül Töreni' nde hem vermiş olduğu konser hemde çarpıcı açıklamasıyla tüm manşetleri üzerinde topladı .

Ünlü yıldız Lady Gaga, birbirinden başarılı şarkıları ve tam donanımlı dans ekibiyle herkesi coşturmayı başardı.Ünlü yıldız Gaga, Oscar Ödül Töreni' ne sevgilisi Taylor Kinney ile geceye geldi.

Amy Adams tam bir Oscar kızıydı! Gecenin favorilerinden olan yıldız, kız çocuklarının defterlerinin kenarlarını süsleyecek bir elbise giymişti.
Oscar Ödülleri, Los Angeles taki Dolby Tiyatrosu nda düzenlenen törenle sahiplerine verildi.
Yıldızlar büyüledi!
Çalınan 250 bin dolarlık elbise tuvalette bulunduBaşarılı oyuncu Lupita Nyong o nun 2015 Oscar Ödül töreninde tercih ettiği ve çalınan 150 bin dolar ...
MODERN
GÖZ KAMAŞTIRAN MÜCEVHERLER
Bu yılki törene ise gecenin bir bölümünde sunuculuk da yapan oyuncu Roselyn Sanchez damgasını vurdu. 41 yaşındaki bir çocuk annesi Sanchez, .
KIRMIZI HALI STİLİ: MILA KUNIS
DETOKSLA ARINIYORLAR
Ellen DeGeneres
... Urla, Gayrimenkulün Yükselen Yıldızı
GERÇEK BİR CINDERELLA

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.