SON DAKİKA

O Ses Türkiye Yarışmacısı Aziz Kiraz Kimdir? Aziz Kiraz Şarkıları

>
O Ses Türkiye Yarışmacısı Aziz Kiraz Kimdir? Aziz Kiraz Şarkıları
Dün akşam O Ses Türkiye'de flaş bir gelişme yaşandı. 17 yaşındaki genç bir yarışmacı tüm jüri üyelerini etkileyerek herkesin aklını başından aldı.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Tv8 ekranlarının en çok izlenen yarışması O Ses Türkiye yeni sezona oldukça hızlı bir giriş yaptı. Herkes tarafından sevilen yarışma O Ses Türkiye'de dün akşam 17 yaşındaki bir genç fırtınalar estirdi.

Ekranların sevilen yarışmasında dün akşam yer alan Aziz Kiraz, herkesi şaşırttı. Yaşına rağmen muhteşem bir sesi olan Aziz Kiraz, kapanın elinde kaldı. Her jüri üyesini döndürmeyi başaran Aziz Kiraz, bu sayede herkesin beğenisini kazandı. Aziz Kiraz ise bu duruma oldukça şaşırdı.

Sinem Kobal Anne Oluyor! Kenan İmirzalıoğlu'na Müjdeli Haber!

Dün akşam yarışmaya katılan Aziz Kiraz, Isabel isimli bir şarkı söyledi. Ardından tüm jüri üyelerini döndürmeyi başaran Aziz Kiraz, bu performansı ile herkesi kendine hayran bıraktı. Yaşananların ardından harekete geçen Aziz Kiraz jüri üyelerinden Hadise'yi seçti. Ebru Gündeş'ten de iki parça okuyan Aziz Kiraz, herkesi kendine hayran bıraktı.

Küçük yaşına rağmen muhteşem bir performans sergileyen Aziz Kiraz, bu durumun ardından kendinden bahsetti. Aslen Erzurumlu bir ailenin çocuğu olan Aziz Kiraz, yarışmaya İstanbul'dan katıldığını ve henüz 17 yaşında olduğunu bildirdi.

 

O Ses Türkiye Aziz Kiraz Damgas%
Aziz Kiraz O Ses Türkiye
Grup Liseliler Solisti Aziz - This is a Man s World
Aziz Kiraz - Isabel (O Ses Türkiye İlk Performansı)

Netanyahu'nun Cumhurbaşkanı Erdoğan Hakkındaki Açıklamalarına Tepkiler Gecikmedi! Gün İçinden

Netanyahu'nun Cumhurbaşkanı Erdoğan Hakkındaki Açıklamalarına Tepkiler Gecikmedi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İsrail hakkında bugün yaptığı açıklamalardan sonra "İran ve Gazze'deki teröristleri destekleyen Türkiye Cumhurbaşkanından akıl alacak değiliz" çıkışıyla tepkileri üzerine çeken Netanyahu'ya yapılan eleştirilerin arkası kesilmiyor. ABD'nin Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanımasından sonra tansiyonun yükseldiği konuyla ilgili son gelişmeler..

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.