SON DAKİKA

Niran Ünsal Cezaevine Giriyor! 2 Yıl Hapis Yatacak!

>
Niran Ünsal Cezaevine Giriyor! 2 Yıl Hapis Yatacak!
Son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden biri olmayı başaran Niran Ünsal, Duygu Çetinkaya'ya hakaret ettiği gerekçesiyle iki yıl hapis cezasına çarptırılabilir.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Survivor yarışmasına katıldıktan sonra hayatı değişen ve bu yarışmada yaptığı hareketlerle herkesin gündemine oturan Duygu Çetinkaya geçtiğimiz yıl canlı yayında Niran Ünsal ile tartışmıştı.

Niran Ünsal ile tartışan ve bu durumun ardından canlı yayını terk eden Duygu Çetinkaya, Niran Ünsal ile arasının bozuk olduğunu açıkladı. Niran Ünsal ile arasındaki sıkıntını büyük olduğunu belirten Duygu Çetinkaya konu ile alakalı daha sonra hiç bir açıklamada bulunmadı.

Özlem Yıldız İnkar Etti Aynı Gün Havalimanında Görüntülendi! Bu Fotoğraflar Çok Konuşulur!

Yaşananlar Niran Ünsal için de oldukça şaşırtıcıydı. Sinirlerine hakim olamayan Niran Ünsal 2014 yılında Duygu Çetinkaya'nın fuhuş operasyonunda yakalandığını yazdı. Bu durumun ardından harekete geçen Duygu Çetinkaya ise Niran Ünsal'a dava açtı. Açılan dava neticesinde Niran Ünsal'ın iki yıl hapis cezası ile yargılanacağı kaydedildi.

Kurtlar Vadisi Pusu Hayranlarına Büyük Müjde! Yeni Film Geliyor

Niran Ünsal'ın bu durumdan dolayı ağzını bıçak açmazken, konu ile alakalı Duygu Çetinkaya sonuna kadar hakkını arayacağını duyurdu. Adalete güvendiğini belirten Duygu Çetinkaya, kendi haklarını hukuki yollarla aramanın en mantıklı iş olduğunu, Niran Ünsal'ın yargı önünde gereken cevabı vermesi gerektiğini ifade etti.

Nurgül Yeşilçay Seti Bırakıp Sevgilisiyle Tatile Çıktı! Nurgül Yeşilçay Paramparça'dan Ayrılıyor Mu?

 

 

Niran Ünsal tesettüre girdi
Niran Ünsal ve Duygu Çetinkaya Arasındaki Sert Kavga!
Niran Ünsal ile Duygu Çetinkaya canlı yayında kapıştı
Niran Ünsal ve Duygu Çetinkaya canlı yayında kapıştı!
 Duygu Çetinkaya fuhuş operasyonunda yakalandı  deyince.
Söylemezsem Olmaz programına konuk olan ünlü sanatçı Niran Ünsal, sunucu Duygu Çetinkaya ile kavga etti.

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.