SON DAKİKA

Necati Şaşmaz'a Büyük Şok! Kurtlar Vadisi Vatan Beklenen İlgiyi Göremedi

>
Necati Şaşmaz'a Büyük Şok! Kurtlar Vadisi Vatan Beklenen İlgiyi Göremedi
Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin organizasyonlarından 54'üncüsü düzenlenen Film Festivalinde hareketlilik devam ediyor. Yarışma filmlerinin yanı sıra bazı özel gösterimlere de yer verilen festivalde eleştirilerin ve olayların arkası kesilmiyor. İşte o festivalden Necati Şaşmaz'ın yaşadığı şaşkınlık...

Geçtiğimiz günlerde vizyona giren ve sinema izleyicisinden beklenen ilgiyi göremeyen Kurtlar Vadisi Vatan filmiyle ilgili şok eden gelişme. Antalya Film Festivali'nde izleyiciler için ücretsiz olarak gösterime açılmasına rağmen salon boş kaldı. Filmin yapımcısı Necati Şaşmaz’a büyük şaşkınlık yaratan olayın ayrıntıları haberimizde…

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla 54'üncüsü düzenlenen Antalya Film Festivali, yarışma filmlerinin yanı sıra özel gösterim filmleriyle devam etti. Çok hareketli geçen festivalle ilgili eleştirilerin ardı arkası kesilmiyor. Yayınlanan filmlerle ilgili seyircilerin tepkileri de gecikmiyor. Festivalin çok konuşulan programlarından, 15 Temmuz darbe girişiminin konu olduğu “Kurtlar Vadisi Vatan” filminin vizyona girmesi merakla bekleniyordu. Antalya’da düzenlenecek olan film festivalinde filmin ücretsiz olarak gösterileceği haberleri vatandaşlara duyuruldu. Ancak ücretsiz gösterime rağmen film beklenen ilgiyi göremedi ve salon bomboş kaldı.

Necati Şaşmaz ve ekibinin yanı sıra, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile eşi Ebru Türel’in de filmi izlemek için salonda olduğu bilinirken, boş koltuklar dikkatlerden kaçadı. Salonun boş kalması üzerine AKM ve çevresinde filmin ücretsiz olduğunun duyurusunun yapılması da fayda etmedi. Hareketli geçen festivale bir tepkide bir başka gösterimde “gerilla” alt yazısının geçmesi esnasında yaşandı. Teknik sorun nedeniyle gösterimi yarıda kalan film ileri bir tarihe ertelendi.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.