SON DAKİKA

Mustafa Altıoklar'dan Hakaret Dolu 15 Temmuz Açıklaması

>
Mustafa Altıoklar'dan Hakaret Dolu 15 Temmuz Açıklaması
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında, Türkiye'nin 81 ilinde o gece yaşananlar ve şehitler anılırken, bu durumdan hoşnut olmayanlarda boş durmadı. Sosyal medya üzerinden 15 Temmuz hakkında olumsuz paylaşımlarda bulunanlardan o isim dikkatleri çekti. Hakkında soruşturma başlatılan paylaşımın sahibi yönetmenden son gelişmeler...

15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümünde “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinliklerine Türkiye’nin dört bir yanında yoğun katılım vardı. Türk ve dünya basınında olduğu kadar sosyal medyada da geniş yankı uyandıran paylaşımların yanı sıra olumsuz eleştirilerde eksik olmadı. 15 Temmuz etkinlikleriyle ilgili yönetmen Mustafa Altıokların twitterdan yapmış olduğu paylaşım büyük tepkiler topladı. Haberin detayları yazımızda…

İçindeki kin ve nefret duygusunu her bulduğu fırsatta dile getirmesiyle bilinen yönetmen Mustafa Altıoklar, attığı iğrenç mesaj nedeniyle büyük tepki gördü. Twitter üzerinden paylaştığı 15 Temmuz iletisi ile Türk halkına da hakarette bulunan Altıoklar eleştiri oklarının hedefine oturdu. 15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümü münasebetiyle ''15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'' etkinliklerinin yapıldığı sırada bu durumu hazmedemeyenlerde boş durmadı. Sosyal medya üzerinden kinlerini kusan bazı kişilerin paylaşımlarından en çok tepkiyi Mustafa Altıokların sözleri aldı.

Twitter hesabı üzerinden küstahca ve alçakca bir açıklama yayınlayan Altıoklar, Türk halkına iğrenç bir şekilde hakaret etti. Milyonların büyük bir coşku ile şehitlerimizi ve yazılan destanı anmak için sokaklara, yollara döküldüğü anlarda Mustafa Altıoklar’ın “Sahte darbenin bayramını kutlamak kadar büyük geri zekâlılık… Ne hale getirdiniz ülkemin mazlum halkın? Maymun ettiniz maymun” sözleri herkes tarafından büyük tepki gördü. Paylaşımının ardından hakkında soruşturma başlatılan yönetmenin Almanya’ya kaçtığının anlaşıldığı yönünde bilgi paylaşıldı. 

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.